Po predstavení nového Macu Studio spolu s monitorom Studio Display sa v komunite nadšencov jablkových počítačov vynorilo hneď niekoľko otázok. Prvou bolo určite akých ďalších doplnkov portfólia macOS sa ešte dočkáme, pričom odpovede by sme sa mali dočkať už v priebehu ďalších mesiacov. Na zozname otázok sa však objavila aj zaujímavá polemika, či Apple nadobro neskončí s 27″ iMacom.

Jeden z najspoľahlivejších analytikov, ktorým je Ross Young zopakoval svoje presvedčenie, že Apple predstaví nový produkt s 27″ mini-LED displejom približne v júni. Tento názor je dosť odvážny, nakoľko väčšina „ľudí z fachu“ si myslí, že nový iMac s touto uhlopriečkou už nepríde.

Väčšina analytikov sa domnieva, že v tomto roku budú aktualizované už iba dostupné modely počítačov a to MacBook Pro 13″, MacBook Air a Mac mini. Young je však presvedčený, že na zoznam sa pridá aj 27-palcový iMac s mini-LED obrazovkou. Pripúšťa, že okrem iMacu by sa mohlo jednať aj o ďalší externý monitor s touto uhlopriečkou.

iMac 2021 - svetapple.sk

K ďalšiemu zmätku v súvislosti s plánom produktov spoločnosti Apple prispel fakt, že tento mesiac spoločnosť Apple prestala vyrábať 27-palcový iMac s procesorom Intel. Tento krok vyvoláva otázky, či sa v ponuke spoločnosti Apple objaví väčší iMac, ktorý sa pripojí k tomu 24-palcovému. Čo si myslíte vy? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov pod článkom.

Prečítajte si tiež  Apple prestalo predávať 27" LG UltraFine 5K Display. Dôvod je veľmi jednoduchý

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.