Len dnes sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple plánuje predstaviť AirPods Pro 2. generácie už v priebehu budúceho týždňa na najdôležitejšej konferencii roka. Zariadenie prinesie viacero hardvérových noviniek, medzi ktoré bude patriť aj prepracované nabíjacie puzdro. To sa objavilo na úniku už minulý rok, pričom jeho dizajn pôsobil dosť podozrivo. Ako sa však zdá, pravdepodobne bol pravdivý.

S dnešným únikom prišiel konkrétne portál Macrumors, ktorý sa odvoláva na leakera menom Andrew O’Hara. Ten na svojom Twitter účte zdieľal obrázky prepracovaného nabíjacieho puzdra pre AirPods 2. generácie, ktoré vyzerá odlišne v porovnaní s prvou generáciou.

Puzdro pre AirPods 2. generácie dostane reproduktor a mikrofón

Zdroj: Twitter / Andrew O’Hara

Ako môžete vidieť sami, v spodnej časti puzdra sa nachádzajú zvláštne otvory, ktoré pôsobia, ako by šlo o reproduktory. Tie by mali slúžiť pre funkciu Nájsť, vďaka ktorej si budete môcť vyhľadať puzdro aj bez prítomnosti AirPods v jeho vnútri. Zvuk bude navyše výraznejší a hlasnejší než dnes.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Rovnako to vyzerá tak, že tento komponent dostane aj vlastný mikrofón, ktorý by mal pomôcť technológií živého posluchu. Ak sa budete nachádzať v miestnosti, kde je príliš hlučno, okrem vstavaných mikrofónov v AirPods by vám mala pomôcť aj ich nabíjacia krabička na to, aby ste lepšie počuli všetky okolité zvuky. Ide však zatiaľ iba o teóriu portálu Macrumors. To či to tak naozaj bude potvrdí až Apple na svojej konferencii.

Doplnok pre šnúrku, vodeodolnosť a Lightning 

Zdroj: AirPods Pro 2 púzdro
Zdroj: Twitter / Andrew O’Hara

Za zmienku tiež stojí zvláštny dizajnový prvok na boku zariadenia, ktorý pozostáva z dvoch otvorov. Podľa úniku má slúžiť na prevlečenie šnúrky, aby sa vám vaše AirPods Pro 2. generácie nosili ľahšie so sebou. Niečo podobné mal v minulosti aj iPod Touch. Neskôr z neho ale tento prvok zmizol.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

Taktiež ešte doplníme, že zariadenie nebude podporovať USB-C a aj v roku 2022 sa má spoliehať na Lightning. Neskôr v roku 2023 až 2024 prejde kvôli zákonom v EÚ na modernejšie riešenie. Je rovnako pravdepodobné, že nové nabíjacie puzdro pre AirPods Pro 2. generácie získa zvýšenú odolnosť voči vode a potu vďaka norme IPX4.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here