iPhone vo farbe Jet Black? Jedným slovom paráda! Vydarený produkt, ktorý nadchol milióny ľudí po celom svete a ďalšie milióny presvedčil na to, aby si ho zakúpili. Vieme, má svoje problémy ako veľmi ľahká náchylnosť na škrabance či výrazná viditeľnosť otlačkov prstov, avšak stále to nemení nič na tom, že ide o krásny dizajnový kúsok. Je výnimočný, ale dlho asi nebude. Applu má plány na dlhodobú výnimočnosť prerušiť Samsung. Ten chce za mesiac predstaviť Galaxy S7 v rovnakom variante!

Samsung Galaxy S7 príde ako Jet Black

Samsung je juhokórejský gigant, ktorý očividne s kopírovaním nemá žiadne veľké problémy. V minulosti sa firma vôbec nehanbila okopírovať reklamy spoločnosti Apple. Nešlo však len o reklamné videá, ale o celé reklamné kampane. Nejde však len o reklamu. Nie náhodou sa minulý rok objavil Samsung Galaxy Note 5 v podozrivo známej, ktorá kombinuje ružovú a zlatú farbu. Pri farbe aj ostaneme, nakoľko firma plánuje priniesť špeciálnu verziu Samsungu Galaxy S7/Edge, ktorá by mohla aspoň trošíčku pozdvihnúť zatiaľ stále horšie a horšie predaje stále spojené s kauzou vybuchujúcich Samsungov Galaxy Note 7.

- Reklama -
Kauza vybuchujúcich Note 7-mičiek určite renomé firmy neprospela - svetapple.sk
Kauza vybuchujúcich Note 7-mičiek určite renomé firmy neprospela – svetapple.sk

Tu firma totálne stratila dôveru svojich zákazníkov a tí na miesto toho, aby si zakúpili iný produkt z ponuky, radšej prešli k Apple a Xiaomi, čo Samusngu okrem veľkých nákladov na nevydarený model Note 7 vynieslo aj veľké straty. V Južnej Kórei sa ale očividne nevzdávajú a chcú využiť akúkoľvek možnosť na to, aby ich zákaznici opäť začali brať vážne a aby si opäť začali kupovať produkty z ponuky. Na to ale treba nejaké lákadlo a nakoľko sa nový model Galaxy Note 8 plánuje až na budúci rok, Samsung musí pracovať s aktuálnym modelom. Ten by mala spoločnosť oživiť novou farebnou variantou.

Celý telefón by mala pokrývať špeciálna povrchová úprava, ktorá by mala byť okrem iného veľmi lesklá a hlavne čierna. Počkať, že si o tom už niekde počul? Áno, je to presne to, čo pred dvoma mesiacmi predstavilo Apple na modeloch 7 a 7 Plus. Je to varaint Jet Black, ktorý mal žiaľ aj problémy pri výrobe a hlavne je veľmi náchylný na škrabance a podobne.

Tieto informácie samozrejme zatiaľ nie sú oficiálne, nakoľko ich nevydal Samsung, ale prišli len ako únik z vnútra spoločnosti. Na druhú stranu, ak sa tak vo firme rozhodnú a predstavia model podobný tomu od Apple, naozaj ničím nás to neprekvapí, skôr veľmi milo pobaví. Dúfajme len, že sa v Samsungu nerozhodnú nazvať variant úplne rovnako ako Apple. To by už bol naozaj veľký trapas a skôr ako pomôcť by to mohlo ešte viac ublížiť už teraz biednym predajom. Nechajme sa teda prekvapiť. Predbežne by sme sa nového produktu mali dočkať niekedy na začiatku budúceho mesiaca.

Jet Black - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here