Najbližší Apple Event sa odohrá už 20. apríla 2021 o 19:00 hodine nášho času. Firma si preň pripravila originálny názov vychádzajúci z aktuálneho ročného obdobia “Spring Loaded.”.

Ako už bolo viackrát avizované, online prezentácia sa bude niesť v duchu nových iPadov s mini LED displejom či podporou 5G. Najvýkonnejšie modely by mohli dostať čip, ktorý dobehne aj M1 v MacBooku Pro/Air či Macu mini!

- Reklama -

Okrem tabletov sa môžeme dočkať aj iných zariadení či nového príslušenstvaHovorí sa o príveskoch Airtags a takisto o novej Apple TV. Pokiaľ plánujete sledovať ďalší event spolu s nami, pridajte si ho aj do kalendára.

Na všetko vám stačí jediné kliknutie na tento odkaz a zvyšok za vás vybaví jablkové zariadenie. Na záver vás upozorňujeme (podobne ako pri easter-eggu), že cez Facebook vám postup nebude fungovať. Apple to umožňuje iba priamo cez Safari. Otvorte si teda stránku v prehliadači.

Je nejaké zariadenie, ktoré 20. apríla očakávate viac než tie, o ktorých sme písali vyššie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.