Určite nebudeme preháňať keď napíšeme, že hra GTA 6 patrí medzi najočakávanejšie tituly posledných rokov. Vývojári sú v tejto chvíli veľmi tajomní a o potencionálnom dátume predstavenia nehovoria prakticky nič. Jediné, na čo sa môžeme spoliehať sú finančné plány Take-Two Interactive, z ktorých sa dá vyčítať dostatočné množstvo informácií.

Našťastie tu máme pravidelné úniky, ktoré nám o GTA VI odhaľujú čoraz viac podrobností. O ten posledný sa postaral známy leaker TimeTraveler, ktorý uviedol, že pozná dátum, kedy Rockstar Games oficiálne oznámi svoju najdôležitejšiu hru tohto desaťročia. Dočkať by sme sa mali prvých informácií, snímok obrazovky a samozrejme traileru.

Ku oznámeniu má podľa úniku dôjsť 27. októbra 2023. Príliš sa však netešte, nakoľko vydanie hry na herné konzoly príde až koncom roka 2024 či dokonca začiatkom roka 2025.

Keď si to porovnáme s hrou GTA V, ktorá sa dostala do predaja 13. septembra 2013 a jej oznámenie prebehlo ešte v roku 2011, celkom to súhlasí. Škoda len, že na novú hru čakáme už teraz 10 rokov!

Je zaujímavé, že leaker TimeTraveler svoj pôvodný príspevok na sociálnej sieti Twitter medzičasom vymazal, čo môže naznačovať, že niekomu prekážal. Rovnako však platí, že uvedené informácie netreba brať ako záväzné, ale skôr informačné. Nie sú totiž oficiálne aj keď ich zdroj správne predpovedal napríklad dátum predstavenia PayDay 3.

V tejto chvíli nám žiaľ nezostáva nič iné, iba čakať. Dajte nám vedieť do komentára, či sa už na GTA 6 tešíte.

Hra by mala priniesť unikátny herný režim obrovskú mapu a pravidelné aktualizácie obohatené o nový obsah. Určite sa teda môžeme tak ako vždy tešiť na obrovskú porciu zábavy.

Reklama
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  8 TB SSD stojí v Macu Pro 3120€. Táto spoločnosť ho ponúka za polovicu.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here