Spoločnosť Apple počas včerajšieho večera vydala watchOS 8.7.1, menšiu aktualizáciu operačného systému watchOS 8, ktorý bol pôvodne uvedený na trh ešte v septembri 2021. watchOS 8.7.1 prichádza mesiac po watchOS 8.7 a prioritne sa zameriava na opravu chýb a bezpečnosti. Aktualizácia watchOS 8.7.1 je k dispozícii len pre modely Apple Watch Series 3. Pokiaľ vlastníte akýkoľvek novší model, tento update sa vám nezobrazí.

Novú aktualizáciu watchOS 8.7.1 si môžete zadarmo stiahnuť prostredníctvom vstavanej aplikácie „Watch“ pre iPhone. Akonáhle ju otvoríte, prejdite do časti Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Tam nájdete update spolu s inštruktážou, ako ho nainštalovať.

Prečítajte si tiež  Prečo sú Apple Watch Hermes také drahé? Odpoveď je jednoduchá

Zdôrazňujeme tiež, že ak si chcete nainštalovať nový softvér, hodinky musia byť nabité aspoň na 50 % a zároveň musia byť umiestnené na nabíjačke v blízkosti vášho iPhonu.

Čo prináša systém watchOS 8.7.1

Apple Watch Series 3
Zdroj: Apple

Ako uvádza spoločnosť Apple vo svojich oficiálnych poznámkach pre aktualizáciu watchOS 8.7.1, vylepšený systém opravuje chybu, ktorá mohla spôsobiť u niektorých používateľov nečakané reštartovanie Apple Watch Series 3.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Samsung sťahuje trhový podiel Apple Watch. Pozrite sa o koľko

Zároveň sa očakáva, že watchOS 8.7.1 bude jednou z posledných aktualizácií watchOS 8 pred príchodom nástupcu s označením watchOS 9. Nový operačný systém už starší model Apple Watch Series 3 nepodporuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -