Včera sa na internete objavila séria únikov, ktoré nám odhalili dizajn očakávaných Apple Watch Pro. Nové hodinky od spoločnosti Apple, ktoré budú predstavené už zajtra, sa najskôr ukázali v podobe CAD renderov a tie neskôr potvrdili fotografie príslušenstva od viacerých výrobcov.

No a hoci sme si mysleli, že do Keynote nás už nič neprekvapí, známy leaker Sonny Dickson ukázal na svojom Twitter účte podrobnosti o tomto zariadení. Tie sú mimoriadne zaujímavé.

Označenie 47 mm nemusí byť presné

CAD rendery hodiniek Apple Watch Pro
Zdroj: 91mobiles

Pôvodne sa špekulovalo, že Apple Watch Pro dostanú väčší plochý displej, čo sa napokon zrejme potvrdí. Zariadenie však nemá dostať očakávané označenie 47 mm, ale podľa všetkého rovno 49 mm. Týmto spôsobom nám bude dávať po celý čas najavo, aké je vlastne obrovské.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Vyplýva to zo samotného úniku, ktorý si môžete pozrieť na fotografii pod týmto odstavcom. Sú na ňom zachytené obaly pre 41 mm, 45 mm a údajne aj 49 mm verziu Apple Watch, medzi ktorými sú priepastné rozdiely.

Apple Watch Pro dostanú obrovský 49 mm displej 

Všimnite si napríklad to, aký tenučký rámik okolo displeja má mať nový vlajkový model, ktorého cena sa môže blížiť k čiastke 999 eur. Plastový / silikónový obal je tiež výrazne väčší a obsahuje aj tretie tlačidlo, ktorým v súčasnosti žiadne iné Apple Watch nedisponujú.

Apple Watch Pro kryt
Zdroj: Sonny Dicskon / Twitter

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o novej verzii hodiniek Apple Watch Pro myslíte vy. My ešte dodáme, že tento model získa väčšiu batériu s dlhšou výdržou a takisto titánové šasi, ktoré by s ním mohlo byť dodávané štandardne.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -