Pred pár hodinami sme vám ukázali prvé CAD zábery Apple Watch Pro, ktoré odhalili ich prepracovaný dizajn. Mnohí ľudia zostali skeptickí, pretože si mysleli, že ide o podvod. Na všetko, ale zareagoval známy leaker Sonny Dickson, ktorý má vo svete Apple veľmi dobré renomé. Na svojom Twitteri zverejnil niekoľko fotografií odlišného príslušenstva, ktoré potvrdzuje, že CAD zábery boli s najvyššou pravdepodobnosťou skutočné.

Apple Watch Pro by mali dostať mierne odlišný dizajn s o čosi plochejším displejom. Zároveň sa však na ich bočnej strane môžeme dočkať nového tlačidla, ktorého účel zatiaľ nepoznáme.

Je zaujímavé, že tlačidlo a digitálna korunka budú súčasťou nového dizajnového prvku, ktorý z nášho pohľadu mierne narúša čistotu Apple Watch. Keďže však pôjde o exkluzívnu verziu, dá sa to pochopiť. Veď aj iPhone 14 Pro bude mať šialene veľké fotoaparáty.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Samsung sťahuje trhový podiel Apple Watch. Pozrite sa o koľko

Pokiaľ sa pozriete na CAD rendery Apple Watch Pro pod týmto odstavcom a fotografie príslušenstva nižšie, rýchlo zistíte, že všetky detaily sedia úplne presne.

CAD rendery hodiniek Apple Watch Pro
Zdroj: 91mobiles
CAD rendery hodiniek Apple Watch Pro
Zdroj: 91mobiles

Uniknuté fotografie príslušenstva pre Apple Watch Pro 

Fotografie príslušenstva, ktoré bolo predčasne vyrobené pre Apple Watch Pro na základe špeciálnych foriem potvrdzujú, že hodinky budú vyzerá ináč ako všetky doterajšie generácie.

Prečítajte si tiež  Apple Watch budú monitorovať príznaky Parkinsonovej choroby. Funkcia je už vo vývoji

Ich spodná časť zostane naďalej oblá, displej bude plochy a na boku sa dočkáme nového ovládacieho prvku, ktorý sme opisovali vyššie.

Čo je však dôležité, samotné fotografie príslušenstva, na ktorých sú znázornené 3 úplne odlišné produkty sa vo všetkých detailoch zhodujú. Je teda nepravdepodobné, že by ich výrobcovia pripravovali niečo, čo sa napokon nedostane do predaja. Stále však môže ísť aj o mediálnu kačicu zo strany Apple. Niečo podobné už firma skúšala pri iPhone X v roku 2017.

Apple Watch Pro únik
Zdroj: Twitter / Sonny Dickson
Apple Watch Pro únik
Zdroj: Twitter / Sonny Dickson
Apple Watch Pro únik
Zdroj: Twitter / Sonny Dickson

Pozrite si fotografie a dajte nám vedieť do komentára, či sa vám nový dizajn Apple Watch Pro pozdáva alebo nie. Z nášho pohľadu pôjde o zaujímavú zmenu a už teraz sa nevieme dočkať, ako bude vyzerať naživo.

Prečítajte si tiež  Siri by mohla byť geniálna. Škoda, že stále nevie po slovensky

Spoločnosť Apple predstaví nové hodinky už 7. septembra 2022 na keynote spolu s iPhonom 14 a AirPods Pro 2. generácie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here