Inteligentné hodinky nie sú iba fitness tracker s podporou notifikácií ale aj módny doplnok. Budete prekvapení, ako môže nový remienok zmeniť vzhľad vašich inteligentných hodiniek. A ak zvažujete kúpu pripravovaných Pixel Watch od spoločnosti Google, určite vás poteší, že aj tento výrobca ponúkne dobrý výber remienkov. Spoločnosť Apple s tým urobila obrovský biznis.

Podľa nedávnej správy od 9to5Google, môže spoločnosť Google predávať až sedem oficiálnych remienkov pre svoje hodinky Pixel Watch, vrátane silikónového v béžovej farbe, ktorý bol predstavený v teaseri nositeľného zariadenia a ktorý sa pravdepodobne bude dodávať v balení.

Na výber budú aj luxusné prevedenia 

Pre ľudí s vyššími nárokmi bude Google predávať dva ďalšie štýlové remienky. Jedným z nich bude prevedenie v „milánskom štýle“, ktorý bude vyrobený z tkanej sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele. Na zapínanie sa majú používať magnety rovnako ako pri obdobnom riešení pre Apple Watch a bude k dispozícii v troch farbách: striebornej, čiernej a zlatej.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Ak sa vám vzhľad tkanej sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele nepáči, budete si môcť vybrať remienok s článkovaným dizajnom. Ten je vyrobený zo vzájomne prepojených obdĺžnikových kúskov kovu a často ho možno vidieť na špičkových hodinkách, ako sú Rolex a Omega.

Problémom tohto typu remienka je, že jeho výroba je drahá, takže jeho cena môže byť vyššia. Ak si ho chcete kúpiť napríklad od spoločnosti Apple, budete si musieť pripraviť minimálne 300 – 400 €. A to je skoro rovnako, ako cena za nové Apple Watch.

Aj koža či látka 

Pre tých, ktorí uprednostňujú kožené remienky, by spoločnosť Google mohla predstaviť dva kožené remienky s rôznymi vzormi a svetlejšími alebo tmavšími odtieňmi. Ak však chcete niečo konvenčnejšie, pravdepodobne si budete môcť kúpiť aj látkové a strečové remienky.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Musíme poznamenať, že nemáme žiadne bližšie informácie o tom, kedy Google tieto remienky uvedie na trh, ani o tom, či sa technologický gigant rozhodne uviesť na trh všetky naraz alebo prídu postupne. Každopádne však očakávame aj príchod produktov od výrobcov tretích strán.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJphonearena
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.