Internetový portál Macrumors dnes zverejnil správu, v ktorej sa venoval zatiaľ nepredstaveným produktom od spoločnosti Apple. Podľa najnovších informácií firma doviezlo do Indie iPhone SE 3. generácie a iPad Air 5. generácie, aby ich mohla ešte otestovať. Predstavenie prebehne niekedy na jar 2022.

Ešte minulý mesiac spoločnosť Apple zaradila do databázy Euroázijskej hospodárskej komisie niekoľko modelov a iPadu a takisto iPhonu.

Zariadenia boli označené špeciálnymi kódmi, ktoré sú pravidelne prideľované jednotlivým špecifikáciám (úložiska, cellular verzie atď). Po krátkom preverení sa podarilo zistiť, že tieto produkty sa nezhodujú s ničím, čo má už Apple v ponuke. Inými slovami ide o úplne nové generácie iPhonu a iPadu.

Zariadenia s rovnakým označením sa vo veľkom dovážajú do Indie

9to5Toys.com

Ako uvádza portál 91mobiles, na úplne rovnaké čísla produktov, aké boli zaradené do vyššie spomenutej databázy sa odvolávajú aj priemyselné zdroje v Indii. Tie konkrétne popisujú, že spoločnosť Apple začala dovážať tieto produkty na testovacie účely.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Predpokladať môžeme, že sa tu vzhľadom na vysoké dovozné clá a ich cenovú dostupnosť budú v blízkej budúcnosti vyrábať a preto je potrebné všetko včas pripraviť. Akonáhle sa dozvieme ďalšie novinky, budeme vás samozrejme informovať medzi prvými.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.