Podľa analytika Display Supply Chain Consultants (DSCC) Rossa Younga spoločnosť Apple pravdepodobne odložila svoj skladací iPhone na rok 2025 a v súčasnosti skúma možnosti skladacích MacBookov s jednoliatou obrazovkou. Téme sa viac venoval portál Macrumors.

Prečítajte si tiež  Video: Pozrite sa na zaujímavý koncept pre skladací iPhone

V novej správe od DSCC o pripravovaných skladacích a rolovacích zariadeniach Young vysvetlil, že dlho avizovaný skladací iPhone od spoločnosti Apple bol odložený až na rok 2025 a zároveň je len malá šanca, že ho uvidíme skôr.

iPhone FoldZdá sa, že ide o výrazné oneskorenie v porovnaní s predchádzajúcimi predpoveďami, podľa ktorých malo byť zariadenie uvedené na trh v roku 2023 alebo 2024.

Správa o odklade prichádza po rozhovoroch so zdrojmi z dodávateľského reťazca, čo naznačuje, že spoločnosť Apple sa so vstupom na trh so skladacími zariadeniami nikam neponáhľa.

Spoločnosť Apple si musí byť technológiou skladacieho displeja na 100 % istá 

iPhone FoldČo sa týka samotného zariadenia, jeho dizajnu a rôznych hardvérových špecifikácií, o tom zatiaľ veľa nevieme. Technologický gigant je v tomto smere dosť tajnostkársky a ak sa navyše bavíme o tak dlhej dobe (3 roky), pravdepodobne ani v Cupertine nemajú ešte všetko uzavreté.

To, čo ale vieme určite je, že firma chce predstaviť taký skladací iPhone, ktorý bude dostatočne odolný na to aby nerobil problémy žiadnemu používateľovi. Veľmi podobný princíp minulý rok uplatnila pri vývoji rovnaké druhu smartfónu aj spoločnosť Oppo.

Prečítajte si tiež  Ako by mohol vyzerať prvý skladací iPhone od Apple? Možno aj takto...

Apple si musí byť skladacou technológiou na 100 % isté, v opačnom prípade mu nedáva zmysel skoré zavedenie do predaja. Ak by sa totiž táto technologická firma unáhlila, mohla by si spôsobiť zhoršenie svojho dlho budovaného renomé. No a toto spoločnosť Apple určite nepotrebuje, a preto si dáva načas.

iPhone FoldNa záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -