Spoločnosť Apple je preslávená pre svoje dokonalo spracované produkty. Používateľský zážitok však nezačína v momente, kedy zapnete svoj nový iPhone, ale už vtedy, keď ho držíte zabalený v papierovej krabičke. Len málokto vie, že Apple má špeciálne oddelenie, ktoré sa po celý čas zaoberá tým, ako vytvoriť inovatívne balenia produktov, ktoré budú lacné na výrobu či prepravu, splnia účel a zároveň budú dostatočne ekologické.

V roku 2023 sa dočkáme nového iPhonu 15, ktorý by sa mal spoliehať na skoro rovnaké balenie, na aké sa spoliehali aj jeho predchodcovia. Je síce pravda, že rozmery krabice sa môžu kvôli prítomnosti dlhšieho, až 1,5 metrového USB-C nabíjacieho kábla trochu pozmeniť, no ani táto informácia zatiaľ nie je na 100 % potvrdená. Každopádne sa očakáva, že samotný tvar boxu bude veľmi podobný, ako pri iPhone 14. Čo sa, ale samozrejme zmení bude dizajn jeho vrchnej časti.

Na tej bude fotografia najnovšieho iPhonu, ktorý by mal síce vyzerať veľmi podobne, ako dosluhujúci model, no určite tu bude zobrazené celkom nové pozadie.

Známy leaker Majin Bu sa ešte včera vyjadril vo veľkom úniku o iPhone 15 Pro, že zariadenie bude mať základnú tapetu, na ktorej sa bude zobrazovať prechod v tvare písmena S.

Takto bude vyzerať krabica pre iPhone 15 Pro 

Tohto sa okamžite chytil ďalší leaker Chandler b, ktorý na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) zverejnil podarenú vizualizáciu toho, ako by malo balenie iPhonu 15 Pro vyzerať.

Ako môžete vidieť sami, tapeta je v čiernej farbe s jemným gradientom v rohoch, pričom linka v tvare písmena S plynulo prechádza z jednej strany na druhú. Vyzerá to veľmi elegantne a luxusne.

iPhone 15 Pro krabica
Vizualizácia toho, ako by mala vyzerať krabica pre iPhone 15 Pro. Hlavná tapeta by mala zobrazovať linku v tvare písmena S. Dizajn však bude rovnaký, ako pri krabici pre iPhone 14 Pro (Zdroj: X / chandler b.)

iPhone 15 bude oficiálne predstavený 12. septembra na Apple Evente Wonderlust, ktorý bol ohlásený len pred niekoľkými hodinami. Zariadenie, ktoré spoznáme opäť v štyroch samostatných verziách sa odhalí presnejšie o 19:00 hodine nášho času. Celú udalosť budeme samozrejme sledovať a o prípadných novinkách vás informovať.

Pokiaľ si chcete pridať Apple Event Wonderlust do kalendára, v tomto článku vám ukážeme, ako to urobíte v priebehu niekoľkých sekúnd.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  PlayStation 5 je teraz v brutálnych zľavách u autorizovaných predajcov. Využite letnú akciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -