Len včera sme vás informovali o tom, že mobilný operátor O2 Slovensko zvýšil už druhýkrát v tomto roku ceny. Spoločnosť k tomuto kroku pristúpila po tom, čo prakticky to isté urobil Orange a ešte pred ním košický Antik. Dôvodom zvýšenia cien o jedno až dve eurá sú zvýšené vstupné náklady, ktoré súvisia s drahšími energiami a pravdepodobne aj infláciou. Každopádne však existuje operátor, ktorý zatiaľ zdražovať nebude.

Nie, týmto nenarážame na spoločnosť Telekom, ktorá to prisľúbila v druhej polovici júla. Máme na mysli operátora Radosť, ktorá spadá práve pod zdražujúce O2 Slovensko.

Ako uviedla hovorkyňa O2 Martina Vráblik Solčányiová pre portál Živé, zákazníci digitálneho operátora Radosť sa žiadnych negatívnych zmien, týkajúcich sa cien aktuálne ponúkaných balíčkov obávať nemusia.

Prečítajte si tiež  Toto sú 4 novinky, ktoré dostal CarPlay s príchodom iOS 16

Výhodou Radosti je to, že funguje v čisto digitálnej podobe. Aj keď sa teda ostatným zvyšujú vstupné náklady, tento operátor to zrejme nepociťuje v tak výraznej miere. Celá komunikácia medzi zákazníkom a operátorom totiž pribieha priamo v aplikácii, čo ušetrí množstvo peňazí.

Na strane druhej je však dôležité zdôrazniť, že spoločnosť O2, pod ktorú Radosť spadá, nedokáže garantovať zachovanie súčasných cien. Aj keď teda Radosť v najbližšom období nezdražie, v budúcnosti sa môže ku tomuto negatívnemu trendu pridať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here