iPady chytili v posledných rokoch akoby druhý dych a spoločnosť Apple do nich investuje miliardy dolárov. Predaje rastú aj vďaka pandémii a hlavne väčšej univerzálnosti, ktorú tieto zariadenia môžu ponúknuť.

Veď už roky neplatí, že človek musí vlastniť Mac aj iPad, aby mohol vykonávať kancelársku robotu bez akýchkoľvek obmedzení. Dnes mu stačí aj tento tablet s klávesnicou a TrackPadom.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

No a keďže najdrahším zariadením v ponuke iPadov je model Pro, Apple pri ňom ponúka pravidelné technologické aktualizácie. Hoci nevieme, čo nám toto zariadenie prinesie v roku 2022 a dokonca si nie sme istí ani tým, či ho Apple vôbec upgraduje, najnovší koncept zobrazuje naše očakávania.

Koncept iPadu Pro (2022) s procesorom M2 a trojicou fotoaparátov 

YouTube kanál #ios beta news dnes zverejnil video, v ktorom sa nám snaží prezentovať svoje myšlienky toho, ako by mal v tomto roku vyzerať nový iPad Pro. Podľa tvorcov by mal byť tablet vybavený v prvom rade výkonnejším čipom M2, ktorý by nahradil súčasnú generáciu M1.

Oveľa dôležitejšou zmenou by ale mohli prejsť zadné fotoaparáty, ktoré by už neboli len dva + LiDAR skener ale rovno tri + LiDAR skener. Doplnil by ich teda teleobjektív. Kamerová technológia by bola v tomto prípade prevzatá z iPhonu 13 Pro a určite by podporovala aj formát ProRES. To by dávalo ešte väčší priestor profesionálnym tvorcom, fotografom alebo video-editorom.

Pozrite si koncept pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ako sa vám vizualizácia páčila. Brali by ste takýto iPad Pro v roku 2022 aj vy, alebo by ste očakávali niečo iné? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.