Spoločnosť Apple vydala pred niekoľkými dňami aktualizáciu na iOS 15.3 či iPadOS 15.3, ktorá však používateľov mierne sklamala. Napriek svojmu označeniu totiž nepriniesla žiadne nové funkcie, ktoré by sa dali zúžitkovať v praxi. To však neznamená, že novinky nie sú aspoň na pozadí.

Technologický gigant totiž zverejnil nový dokument podpory, v ktorom vysvetľuje, prečo by ste si mali iOS 15.3 a iPadOS 15.3 okamžite nainštalovať. Update podľa Apple rieši minimálne 10 chýb, ktoré doposiaľ mohli ohrozovať vašu bezpečnosť. A vedzte, že toto sa v dnešnej dobe neoplatí podceňovať…

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Apple napríklad opravilo obrovský nedostatok v Safari, kedy mohli internetové stránky sledovať aktvitu či dokonca odhaliť identitu používateľa. Takisto sa však podarila eliminovať možnosť spustenia ľubovoľného kódu s oprávneniami jadra, obmedziť prístup k používateľským súborom prostredníctvom chyby v službe iCloud a mnoho ďalšieho.

Aktualizácia je samozrejme dostupná pre všetky iPhony od modelu 6S vyššie a u nás v redakcii vyžadovala na inštaláciu necelý gigabajt voľného miesta. Takisto však nemôžeme zabudnúť, že Apple spolu s týmto updatom vydalo aj macOS 12.2 Monterey, watchOS 8.4, tvOS 15.4 a HomePod OS 15.4. Dajte nám vedieť do komentára, či ste po prechode na novšiu verziu postrehli nejaké zmeny po stránke výkonu alebo výdrže batérie. U nás je všetko po starom, no operačné systémy testujeme na najnovšom HW.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple vymenilo zákazníkom AirPods za kusy, ktoré nefungujú.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5Mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here