Nie je žiadnym tajomstvom, že juhokórejský Samsung používa k propagácii svojej značky a produktov pomerne „tvrdý marketing“. V poslednej reklame táto firma vrhá tieň na nedostatok inovácií, ktoré má dnes k dispozícii iPhone a snaží sa dať do popredia technológie, ako napríklad 108 Mpx fotoaparát či 100-násobný zoom, ktoré nájdeme v jej posledných zariadeniach.

Reklama nesie v preklade názov „Pripútajte sa“ a priamo propaguje zariadenia Galaxy S22 Ultra či nový Z Flip 4 s funkciami, ktoré Apple v súčasnosti nemá k dispozícii. V tomto prípade dokonca spomína aj samotnú spoločnosť Apple, ktorej sa doslova vysmieva:

„Pripútajte sa na najnovšiu novinku spoločnosti Apple,“ uvádza sa vo videu, ktoré si môžete pozrieť na YouTube nižšie.

Prečítajte si tiež  Video: Takto Samsung pred piatimi rokmi trolloval Apple

„Pri vstupe do sveta, kde sa budú otáčať hlavy, len žiadna vaším smerom.“ Do sveta, kde „najvyššie rozlíšenie smartfónu bude vo vrecku niekoho iného. A ten epický záber z Mesiaca, ktorý získava všetky lajky, nebude váš.“ „Táto inovácia nepríde čoskoro do iPhonu“ uzatvára 30-sekundový spot.

Samsung sa snaží osloviť fanúšikov Apple tesne pred najdôležitejšou udalosťou v roku

Je samozrejme jasné, prečo Samsung vydáva útočnú reklamu na spoločnosť Apple práve teraz. Technologický gigant sa totiž 7. septembra chystá predstaviť svoj nový iPhone 14 a iPhone 14 Pro, ktorý prinesie zásadné zlepšenie v oblasti fotografie.

Okrem 48 Mpx fotoaparátu by mal mať tento model k dispozícii aj možnosť nahrávať video v 8K kvalite. Celý spot si môžete pozrieť pod týmto odstavcom. Do komentára nám napíšte, čo si o tomto spôsobe marketingu myslíte vy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -