Aktuálne sa v kinách vysiela film Barbie, ktorý na celom svete zožal neuveriteľný úspech. Veselá snímka od Grety Gerwig dokázala zarobiť už sedemnásť dní od svojej premiéry neuveriteľnú 1 miliardu amerických dolárov, čím absolútne pochovala všetky ostatné filmy, ktoré sa vysielali v tom istom čase vrátane podareného Oppenheimera.

S filmom Barbie sa však spája aj pomerne masívna, no zároveň zábavná kampaň, ktorú môžeme vidieť na každom rohu. Tomuto trendu už podľahol dokonca aj Google, ktorý po zadaní slova Barbie do vyhľadávača zmení svoju farbu na ružovú. Dá sa teda povedať, že tento film je hitom a to inšpirovalo známeho tvorcu 4RMD, aby vytvoril zábavný koncept.

Na sociálnej sieti X (pôvodne Twitter) sa objavili rendery, na ktorých sa nachádza iPhone 15 Pro v sýto ružovej farbe. Aby toho nebolo málo, autor obrázka celý koncept obohatil aj o nápis Barbie, na základe ktorého je jasné, že ide o podarenú recesiu.

Loopi Eco Case
Reklama

Presne takto by to mohlo vyzerať, keby sa spoločnosť Apple spojila s Warner Bros a vytvorili by spoločnú edíciu celosvetovo najpredávanejšieho smartfónu. Veríme, že by našla množstvo svojich záujemcov, alebo skôr záujemkýň. Pravda je však taká, že nič podobné sa nikdy nestane.

iPhone 15 Pro Barbie
Zdroj: 4RMD
iPhone 15 Pro Barbie
Zdroj: 4RMD

Na druhej strane, ale treba zdôrazniť, že spoločnosť Apple chystá pri farbách v rámci iPhonu 15 na zaujímavé prekvapenia. Modely Pro by mali dostať po prvýkrát červené prevedenie a taktiež by mali byť k dispozícii v tmavo-modrej. Okrem toho si ich kúpite aj v čiernej a samozrejme bielej.

Pokiaľ si budete chcieť zaobstarať lacnejší iPhone 15, alebo iPhone 15 Plus, tu zatiaľ presná farebná paleta známa nie je. Špekuluje sa ale nad tým, že jedným z nových odtieňov by mala byť práve rúžová. Túto farbu potom uvidíme dokonca aj na Apple Watch Series 9, takže ak máte radi obľúbenú Barbie farbu, Apple vám dá možnosť kúpiť si ju aj na najnovšom iPhone.

Napíšte nám do komentára, či by ste brali Barbie iPhone 15 Pro. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Na iOS 13.2 sa už nedostanete. Apple uzamkol downgrade.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -