Nový iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max priniesol jednu z najlepších kamier, akú sme kedy mohli vidieť v smartfóne. Dokázali to aj testy, ktoré ju porovnávali s najväčším konkurentom, Samsungom Galaxy S22 Ultra. Čo sa, ale stane vo chvíli, keď túto novinku chytí do rúk profesionál?

Na túto otázku nám odpovedal youtuber Christian Maté Grab. Ten sa rozhodol otestovať iPhone 14 Pro spôsobom, akým to zvládne pravdepodobne len zlomok jeho majiteľov. Výsledok je napriek tomu úchvatný a veríme, že väčšina z vás sa naň bude s otvorenými ústami pozerať od začiatku do konca.

iPhone 14 Pro / 14 Pro Max ako dokonalé náčinie pre profesionálov 

Nový iPhone 14 Pro napokon nedostal možnosť natáčania videa v rozlíšení 8K, čo znamená, že spoločnosť Apple si túto novinku zrejme necháva na budúcoročného nástupcu. O tom sme viac písali tu. Dobrou správou, ale je, že v 4K môžete zaznamenávať video aj v špeciálnom filmovom „Cinematic“ režime.

iPhone vtedy využíva viaceré technológie na to, aby bol obraz dokonalo vyvážený, stabilný a ostrý. Pozrite si výsledok a nezabudnite si nastaviť najvyššie rozlíšenie, aké podporuje vaše zariadenie. Aj keď má video len dve minúty, dokazuje nám, že iPhone 14 Pro / 14 Pro Max nie je iba smartfón. Je to profesionálne náčinie, ktoré sa bude dať používať na viaceré spôsoby.

Prečítajte si tiež  Apple sa vysmieva používateľom. iPhone 14 Pro obsahuje niečo, čo nás poriadne sklamalo

Veríme dokonca, že šikovný kameraman na ňom bez problémov natočí kvalitný videoklip podobne, ako sme to videli pred pár mesiacmi v prípade svetoznámeho režiséra Stevana Spielberga. Dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám video páčilo. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here