Ak by sme sa vás opýtali, na akú dómenu chodia ľudia v rámci internetu najčastejšie, pravdepodobne by drvivá väčšina z vás volila Google.com alebo Facebook.com.

Ako sa však zdá, obe tieto populárne internetové stránky predbehla novodobá sociálna sieť s doménou TikTok.com. Na štvrtom mieste sa potom vyskytol Microsoft.com a na piatom mieste naše obľúbené Apple.com.

Samotnej téme sa venoval známy magazín Forbes, ktorý zároveň doplnil, že TikTok sa už v minulosti stal najpopulárnejšou doménou na svete, no svoju pozíciu si udržal v rámci celého internetu len na jedeň deň. Stalo sa tak 17. februára 2017.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Aby toho nebolo málo, TikTok je extrémne úspešný aj z pohľadu statusu sociálnej siete. Hoci najviac používateľov má stále Facebook, TikTok ho predbieha ich celkovým tokom a to je v absolútnych číslach možno aj dôležitejšie.

Netreba pritom zabúdať, že používateľská základňa sa stále zväčšuje a preto nie je vylúčené, že v budúcnosti prekoná aj tých najstabilnejších hráčov na trhu. Veď svoje videá tu pridáva aj spoločnosť Apple čo nám tak nejako napovedá, že TikTok považuje za vhodný marketingový nástroj.

Prečítajte si tiež  TikTok využíva svoju silu naozaj kreatívne. Používateľom bude rozvážať ich obľúbené jedlá z videí

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -