Apple si potrpí na dokonalé utajenie. Mnohé konkurenčné firmy pridávajú fotografie s produktami na internetové stránky vo veľkom predstihu. To však neplatí pre cupertinského giganta.

Apple Online Store

Aby kompetentní zabránili predčasnému úniku záberov alebo informácií (ktorý môže byť spôsobený nedbalosťou), internetový obchod sa v deň konferencie pravidelne deaktivuje a kúpiť si tu nemôžeme žiadne produkty.

- Reklama -

Nedostupnosť sa zvyčajne počíta na niekoľko hodín. Akonáhle sú nové zariadenia predstavené, fanúšikovia si ich môžu rovno objednať alebo predobjednať (prípadne sa o nich dočítať všetky potrebné informácie).

Čo dnes Apple predstaví?

Počas dnešného večera očakávame príchod nového iPadu Pro 2021, iPadu mini 6. generácie, základného iPadu 9. generácie, vylepšenej Apple TV a tak isto sledovacích príveskov AirTags.

Informácie nie sú na 100% potvrdené, no určite by sme ich mohli označiť za vysoko pravdepodobné. Prekvapiť nás môžu aj ďalšie produkty ako napríklad nový iMac a podobne

Celá konferencia sa odohrá o 19:00 nášho časuPripravili sme si pre vás článok, vďaka ktorému ju budete môcť sledovať z akéhokoľvek zariadenia.

Všetko budeme samozrejme podrobne monitorovať a prinášať vám aktuálne informácie. Do komentára nám napíšte, na čo sa najviac tešíte. Za nás sú to určite AirTagy! Snáď sa naplnia všetky očakávania.

- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here