Tak ako už býva zvykom, Apple sa pripravuje na prvý jarný event, na ktorom nám odprezentuje niekoľko noviniek. Akcia sa bude konať vyslovene online formou bez fyzickej účasti novinárov, nakoľko to súčasná pandemická situácia nedovoľuje.

Apple event s názvom Spring Loaded si bude môcť pozrieť každý z vás z pohodlia obývačky a to prostredníctvom tejto internetovej stránky, prípadne oficiálneho livestreamu na YouTube, ktorý je naplánovaný na tomto odkaze. Udalosť sa začne presne o 19:00 hodine nášho času, nezabudnite si preto nastaviť pripomienku.

- Reklama -

Čo nám Apple predstaví?

Rovno na úvod sa hodí upozorniť, že ak očakávate vyslovene revolučné produkty, pravdepodobne budete sklamaní. Akcia sa má točiť predovšetkým okolo vynoveného iPadu Pro 2021, iPadu mini 6. generácie či základného iPadu 9. generácie a možno aj okolo Apple TV 6. generácie. Žiaden z týchto produktov však nemá prejsť zásadnou nou ale len drobným medzigeneračným vylepšením.

Prekvapením na záver môžu byť sledovacie prívesky AirTags, o ktorých počúvame de facto už jeden a pol roka, no stále sa im nechce uzrieť svetlo sveta. Pravdepodobne to spôsobila pandémia koronavírusu a tak isto problémy v dodávateľských reťazcoch.

Tak isto existuje mizivá pravdepodobnosť, že sa Apple pochlapí a zákazníkom konečne predvedie iMac s procesorom M1X a novým dizajnom či vylepšený iPhone SE Plus. My v redakcii však v tomto smere nemáme veľké očakávania.

Napíšte nám do komentára, či sa už na prvý jarný event tešíte, a ak áno, ktorý konkrétny produkt vás zaujíma najviac?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.