Záhadný, no spoľahlivý leaker “l0vetodream” vo svojom tweete naznačil, že na WWDC 2021 nebudú žiadne hardvérové oznámenia.

V nadväzujúcom príspevku potom vylúčil aj konkrétne odhalenie nových 14-palcových a 16-palcových MacBookov Pro, nakoľko je na ich predstavenie príliš skoro, čo znamená, že komunita bude musieť počkať.

- Reklama -

Aby sme vás uviedli do kontextu, nedávno sa začalo hovoriť, že na dnešnej konferencii WWDC 2021 bude oznámený najmenej jeden nový model MacBooku Pro s procesorom Apple Silicon. Malo ísť o úplne novú generáciu počítača s prepracovaným dizajnom.

Avšak, správy od dodávateľov ako Nikkei Asia a DigiTimes tvrdia, že masová výroba nových modelov začne až v druhej polovici roka 2021, s čím sa stotožňuje aj L0vetodream.

Nový operačný systém na WWDC 2021? 

Leaker taktiež naznačil príchod nového rozhrania najmenej pre jednu zo softvérových platforiem spoločnosti Apple. Nešpecifikoval bližšie, o ktorú z nich pôjde, no ďalej uviedol, že Apple plánuje vylepšiť svoje domáce rozhrania HomeKit. Zrejme sa tak bavíme o HomeOS.

WWDC je vývojárska konferencia spoločnosti Apple a zvyčajne sa zameriava na softvér. Práve preto sa očakáva, že Apple predstaví iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, watchOS 8 a tvOS 15.

Ako ale na záver poznamenal Stephen Hackett z magazínu Six Colors, technologický gigant urobil najmenej jedno hardvérové oznámenie na 65% eventoch za posledných 20 rokov. Nič teda nie je ešte isté…

- Reklama -

1 komentár

  1. Já stále nechápem, ako niekto môže týmto leakerom niekto veriť.

    Plánoval som kúpi iPhone 11 Pro Max. Ten mobil mal mať podla známych leakerov všetko, čo nemá ani 12 Pro Max. Potom som čakal na iPhone 12 Pro Max a bol som plný očakávaní skrz známych leakerov. Ten mobil je super, ale reálne som z neh osklamaný, lebo má tak 20% vecí, ktoré leakovali. Reálne okrem hranatého dizajnu a menšej baterky, sa netrafili do ničoho. Odvtedy im neverím nič. Som rád, že som dal na seba a zakúpil MacBook Pro s M1 a neveril ich leakom. Mal by som ho#o teraz.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here