Spoločnosť Apple má dnes pred sebou jeden z najdôležitejších dní v tomto roku a možno aj v histórii niektorých zariadení. Na WWDC 2024 nám totiž firma predstaví nové operačné iOS 18iPadOS 18watchOS 11macOS 15 a veľa ďalšieho.

Technologický gigant by sa mal vytasiť aj so svojou prvou generatívnou umelou inteligenciou Apple Intelligence, ktorá by mala byť hlboko integrovaná vo väčšine nových operačných systémoch ale aj ich natívnych aplikáciách. Pokiaľ to Apple urobí správne, iOS 18 môže predstavovať najväčší pokrok a zároveň zmenu od pôvodného predstavenia prvého iPhonu. Úplne zmeníme spôsob, akým ho používame.

Konferencia WWDC 2024 je samozrejme od 19:00 nášho času tak ako vždy streamovaná priamo spoločnosťou Apple, takže si ju môže pozrieť úplne každý.

Nižiše nájdete odkaz priamo na oficiálny YouTube kanál spoločnosti Apple, kde môžete všetko naživo sledovať aj vy. A pokiaľ by vám čokoľvek nefungovalo, pozrite si náš článok, v ktorom objavíte aj ďalšie možnosti. Tak čo, ste pripravení?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pozrite si záznam zo včerajšej Keynote na YouTube.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -