Vyzerá to tak, že spoločnosť Apple sa konečne začína zaoberať aj menšími krajinami v strednej Európe. Petr Mára bol, ako jeden z mála pozvaný na oficiálny Apple Event Wonderlust, o čom sme vás informovali v tomto článku. Svojim divákom a sledovateľom však teraz nadelil ďalšie veľké prekvapenie v podobe veľkého unboxingu každého iPhonu 15, ktorý spoločnosť Apple minulý týždeň predstavila.

Keďže ide o prvé dojmy, tešiť sa môžete na rozbalenie iPhonu 15 / 15 Plus aj iPhonu 15 Pro / 15 Pro Max, ale tiež prepracovaných remienkov pre Apple Watch, nových puzdier zo silikónu alebo látkového materiálu FineWoven, AirPods Pro 2. generácie s USB-C konektorom, nových hodiniek Apple Watch Series 9 a tiež vylepšených Apple Watch Ultra 2. generácie.

Ako môžete vidieť vo videu sami, každé zo zariadení prešlo v roku 2023 istou inováciou, no ani v jednom prípade nejde o extrémne lákadlo pre majiteľov minuloročných generácií. Napríklad ak vlastníte Apple Watch Series 8, kupovať si Series 9 by bol zrejme totálny nezmysel. Ak však vlastníte Apple Watch Series 4 alebo Series 5, tu už prechod na aktuálnu generáciu bude dávať oveľa väčší zmysel.

Toto isté platí aj pri iPhone 15, ktorý sa evidentne nesnaží cieliť na majiteľov iPhonov 13 a novších, ale skôr na majiteľov iPhonov 12 a starších generácií, ktoré ešte nemajú zaoblené hrany. Každopádne všetky produkty od Apple majú aj dnes extrémny výkon, vyznačujú sa vysokou odolnosťou a samozrejme perfektnými funkciami, ktoré sú v rámci celého ekosystému vyladené do dokonalosti.

Teraz sa môžete pozrieť na jeden 20-minútový unboxing v podaní Petra Mára a v najbližších dňoch nám bude český youtuber a influencer zdieľať ďalšie poznatky a novinky, ktoré sa týkajú všetkých prezentovaných produktov. Máme sa teda na čo tešiť!

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na nášSvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo funkciu, ktorá premení váš iPad na MacBook
Môže ťa zaujímať
- Reklama -