Apka Spotify sa za posledných pár mesiacov postarala o sympatické vylepšenia, ktoré používateľom umožnili viacero užitočných funkcií. Jedna z možnosí však stále chýba. Napriek tomu, že Spotify prisľúbilo integráciu podpory pre AirPlay 2 do svojich aplikácií pre iOS a iPadOS, stále sme sa jej nedočkali. A to takmer šesť mesiacov od oznámenia.

Prečítajte si tiež  Apple Music je druhou najpopulárnejšou hudobnou platformou. Na Spotify sa však stále nechytá

O prínose funkcie do aplikácie informovalo Spotify ešte v auguste 2021. Na počudovanie, od tej doby neprišli žiadne nové informácie ohľadom updatu. Streamovacia hudobná služba neposkytla žiadne vyjadrenie pre aktualizáciu svojich plánov pre AirPlay 2.

Apple uviedlo AirPlay 2 do obehu eštev roku 2018 s niekoľkými vylepšeniami oproti pôvodnej verzii AirPlay. Medzi ne patrí napríklad podpora prehrávania vo viacerých miestnostiach, rozšírenie ovládania Siri a vylepšeného vyrovnávacieho bufferingu.

Siri bude možno vedieť čoskoro ovládať aplikáciu Spotify. - svetapple.sk

Spotify tiež stále natívne nepodporuje HomePod ani HomePod mini, napriek tomu, že Apple v roku 2020 sprístupnilo reproduktory hudobným službám tretích strán. To všetko aj napriek tomu, že spoločnosť Spotify podala v marci 2019 na Európsku komisiu sťažnosť proti spoločnosti Apple.

V nej obvinila výrobcu iPhonov z blokovania služby Spotify na platformách ako HomePod a Siri. Uvidíme, ako Spotify k tomuto faktu pristúpi a či sa vôbec dočkáme aspoň novšieho vyjadrenia k podpore AirPlay 2.

Prečítajte si tiež  Spotify chce konkurovať TikToku novou funkciou pre zobrazovanie videa

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here