Pokiaľ patríte medzi najväčších fanúšikov spoločnosti Apple a rozhodli ste sa testovať nedávno predstavené operačné systémy v rámci beta verzie, máme pre vás skvelú správu. Kompetentní teraz vydali druhé bety, ktoré opravujú chyby, dokončujú detaily a prinášajú niektoré nové funkcie.

Ako nainštalovať iOS 15 a iPadOS 15 beta 2? 

Aktualizácie vyvoláte štandardným spôsobom a to buď cez vyskakovacie okno (kedy vás vyzve priamo systém) alebo cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru.

- Reklama -

Ako sme už uviedli vyššie, stále sa to týka len vývojárskych beta verzií. Pokiaľ máte záujem o verejnú betu, musíte si ešte počkať niekoľko dní či týždňov, pravdepodobne do júla 2021.

Apple nám na WWDC 2021 oznámilo, že práve v tento mesiac rozšíri možnosť inštalácie nedokončených systémov iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15, watchOS 8 či macOS 12 Monterey aj medzi bežných ľudí. O všetkom vás budeme včas informovať.

Na záver sa hodí doplniť, že druhé bety prinášajú novinky, ktoré si podrobne rozoberieme v ďalších článkoch. Zatiaľ nie je jasné o čo všetko ide, pretože informácia je veľmi čerstvá.

Napíšte nám do komentára, či už máte druhú betu a ak áno, aké rozdiely pociťujete v porovnaní s tou prvou. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.