Len pred pár hodinami sme vám priniesli video, ktoré zachytáva dizajn iPhonu 14 Pro v absolútne vernej podobe. V tom čase sme však ešte nevedeli, čo nám o pár hodín naservíruje leaker Jon Prosser a šikovný 3D dizajnér Ian Zelbo. Výsledky majú skutočne takú kvalitu, ako by pochádzali priamo od spoločnosti Apple.

Rendery, ktoré si môžete prezrieť v tomto článku, vychádzajú z informácií, ktoré unikli na internet v priebehu posledných mesiacov. Aj vďaka ním už teraz vieme, ako presne bude vyzerať nový iPhone 14 Pro. Zariadenie prinesie prepracovaný dizajn a pravdepodobne aj nové farebné prevedenia.

Prečítajte si tiež  Prečo sú Apple Watch Hermes také drahé? Odpoveď je jednoduchá

Na renderoch ho môžete vidieť napríklad v očakávanej fialovej farbe, ktorá mu skutočne sadne. Takisto si môžete všimnúť do detailov prepracovaný kamerový modul vpredu ale aj vzadu.

Viacero zmien, ktoré prekvapia

V pilulkovom výreze budú skryté všetky technológie pre Face ID, no a v tom okrúhlom zase predná kamera s funkciou automatického zaostrovania. Zaujímavé je, že na výrobu má byť až 3x drahšia než tá v iPhone 13 Pro.

Prečítajte si tiež  iMessage na Androide? Apple naznačuje, že áno. Dôvodom je zrejme Európska Únia

Apple predstaví nový iPhone 14 a iPhone 14 Pro pravdepodobne už v septembri 2022. Jeho dostupnosť môže byť v počiatočných fázach predaja problematická a cena určite narastie.

Dobrou správou pre niekoho nemusí byť ani to, že Apple už neprinesie nástupcu za 5,4″ iPhone 13 mini ale túto verziu nahradí 6,7″ prevedením iPhone 14 max. Napíšte nám do komentára, ako sa vám pozdáva jeho dizajn. Tešíme sa na všetky vaše názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -