Spoločnosť Apple chystá pre svojich fanúšikov v najbližších mesiacoch niekoľko noviniek. iPhone SE 3. generácie bude predstavený pravdepodobne už 8. marca 2022 po boku iPadu Air 5. generácie. A aj keď pôjde o novinku, v skutočnosti zrejme väčšinu nadšencov sklame.

Zariadenie nemá odstať nový dizajn a držať sa má klasického tvaru iPhonu SE 2. generácie s tlačidlom Home Button v prednej časti.

Na súčasnú dobu ide o trochu zastaralé riešenie ale s tým už žiaľ nič nenarobíme. Zariadenie dostane aspoň procesor A15 Bionic či podporu pre 5G sieť – čo by malo byť drobnou útechou. Ináč sa však prakticky nezmení.

Koncept s brutálnym dizajnom 

No a hoci už teraz vieme, že nás iPhone SE 3 ničím veľkým neuchváti, našťastie stále vznikajú rôzne koncepty od komunity používateľov, ktoré nám ukazujú víziu jeho ideálneho dizajnu.

Video, o ktoré sa postaral YouTube kanál 4RMD vyobrazuje dostupné zariadenie s plochým dizajnom, jednou šošovkou fotoaparátu a veľkým edge-to-edge displejom.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 a presná kapacita batérie: Prilepší si každý model

Dokonca si myslíme, že pokiaľ by spoločnosť Apple predstavila takýto iPhone SE 3, šlo by o obrovský predajný hit. Mohlo by sa ale stať, že by ľudia prestali kupovať drahšie modely, čo by samozrejme tento technologický gigant spôsobiť nechcel. Aj preto sa v roku 2022 bude držať dizajnu, ktorého základy položil iPhone 6 ešte v roku 2014. Pozrite si video a napíšte nám do komentára či sa vám koncept iPhonu SE 3. generácie páči alebo nie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.