iPhone je jeden z mála smartfónov, ktorý ponúka softvérovú podporu aj na dlhšie ako sedem rokov. Dôkazom je napríklad iPhone 6S (2015), na ktorý aj v najbližších mesiacoch nainštalujete operačný systém iOS 15. To ako sa mu s ním darí si môžete pozrieť napríklad v tomto videu.

V praxi to však pre vás znamená, že nie je dôležité zakúpiť si každoročne ten najnovší model. Koniec koncov, aj samotné Apple stále vyrába a predáva iPhone 11, ktorý prišiel na trh ešte v roku 2019 a do dnešných dní je veľmi rozumnou voľbou.

- Reklama -

Ak si teda nepotrpíte na najnovšom dizajne, najvýkonnejšom procesore a najkvalitnejšom fotoaparáte, absolútne najlepšou voľbou bude pre vás výber zariadenia, ktoré prešlo profesionálnym repasom priamo na Slovensku.

Spoločnosť ITya sme vám už predstavovali v našom článku o servise a taktiež repasovaných MacBookoch. To čo ste však o tejto firme možno nevedeli je, že sa špecializuje aj na predaj mobilných zariadení ako iPhone alebo iPad.

Aby sme nechodili dlho okolo horúcej kaše, na tejto internetovej stránke nájdete desiatky ponúk za mimoriadne výhodné ceny, pričom samozrejme môžete počítať aj so štandardnou 12 mesačnou záručnou dobou na akékoľvek problémy, ktoré by sa mohli vyskytnúť na repasovaných zariadeniach.

Tak napríklad iPhone 7 Plus (32 GB) môžete získať so 100 % zdravým batérie už od 179,00 €. Ak by ste chceli niečo modernejšie, iPhone SE 2. generácie (64 GB) nájdete v ponuke už za 299,00. Pokiaľ ste si ochotní priplatiť za luxusnéjší a prepracovanejší hardvér, zaujať vás môže iPhone XS (64 GB) za 399,00 €. Aj v tomto prípade budete mať k dispozícii úplne novú batériu.

Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, prípadne by ste chceli využiť aj možnosť výkupu, obráťte sa na spoločnosť ITya. Ochotne vám poradia a pomôžu…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.