Spoločnosť Apple nám už o pár dní predstaví úplne nové smartfóny iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max, ktoré prinesú viacero dôležitých technických vylepšení. Patriť sem budú aj zmeny na úrovni displeja, ktorý by mal získať funkciu Always-on rovnako, ako inteligentné hodinky Apple Watch. A aj keď sme už o tom počuli niekoľkokrát, včera sa na sociálnej sieti Twitter objavil ďalší zaujímavý únik.

Postaral sa oň šikovný vývojár Steve Moser, ktorý nás pravidelne informuje o chystaných novinkách od spoločnosti Apple. Ako môžete vidieť na krátkom videu sami, operačný systém iOS 16 je plne pripravený na zavedenie funkcie Always-on v rámci viacerých pozadí.

iPhone 14 Pro a Always-on displej 

V minulosti sa objavoval prechod do režimu Always-on len pri legendárnom pozadí s názvom clown fish, no teraz sa zdá, že jeho podporu prinášajú aj ďalšie dve tapety. Jedna je základom pre systém iOS 16 a druhá znázorňuje dúhové farby.

Pri odomykaní iPhone zvláštnym spôsobom preblikne a celá obrazovka stmavne. Presne tak by mal vyzerať displej budúcej vlajkovej lode v čase, keď bude bežať na obnovovacej frekvencii 1 Hz.

Akonáhle sa však používateľ dotkne displeja, prípadne zariadenie zachytí, že bolo zdvihnuté zo stola, obrazovka sa rozsvieti a bude môcť fungovať až do frekvencie 120 Hz. Krásne to demonštruje video vyššie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 sú takmer po celom svete nedostupné. Dôvodom je nadchádzajúca 8. generácia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here