Spoločnosť Samsung oficiálne potvrdila, že jej nová vlajková loď s označením Galaxy S23 príde na trh už prvého februára 2023. Od jej premiéry nás teda delia už iba tri týždne a vďaka početným únikom sa teraz spolu s nami môžete pozrieť na to, ako bude vyzerať jeden z najväčších konkurentov pre aktuálny iPhone 14 ale aj pripravovaný iPhone 15.

Hľadáte kvalitný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. Ekologické kryty štartujú na sume 9,99 € a zaplatiť za ne môžete rýchlo a jednoducho aj cez Apple Pay. Tak na čo ešte čakáte? (reklama)

Hneď v úvode treba spoločnosť Samsung pochváliť za to, že si razí svoju vlastnú cestu a nekopíruje dizajn technologického giganta z Cupertina, ako to nedávno urobilo napríklad čínske Xiaomi so svojim modelom 13.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: OnLeaks
Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: OnLeaks

Horšou správou pre fanúšikov značky je ale to, že v medzigeneračnom porovnaní s modelom Galaxy S22, ktorého najvýhodnejšiu cenu nájdete tu nedôjde ku toľkým výrazným zmenám, ako by možno očakávali.

Zariadenia budú dostupné v mierne odlišných farbách a tvaroch, no bežný spotrebiteľ zmeny s vysokou pravdepodobnosťou ani nerozozná.

Samsung Galaxy S23 / S23+
Zdroj: fmkorea.com
Samsung Galaxy S23 / S23+
Zdroj: IceUniverse

Samsung teda stavil na menej výraznú dizajnovú revolúciu, ktorú však určite ospravedlní špičkovými technológiami „na palube“.

Nový Samsung Galaxy S23 má totiž disponovať najnovším čipom Qualcomm Snapdragon Gen 8, ktorý je vyrábaný 4 nm výrobným procesom a ponúka vysoký výkon spojený s nízkou spotrebou energie.

Až 200 Mpx zadný fotoaparát pre Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: OnLeaks

Najdrahší Samsung Galaxy S23 Ultra navyše dostane pravdepodobne až 200 Mpx zadný fotoaparát a aby toho nebolo málo, všetky modely by mali podporovať aj satelitnú komunikáciu, ktorá však nebude obmedzená len na SOS volania.

Uvidíme teda, aký bude Samsung Galaxy S23 naživo, no už z únikov to vyzerá tak, že pôjde o solídneho súpera pre iPhone 14 či iPhone 15 v roku 2023.

Dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám pozdáva jeho uniknutý dizajn. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: fmkorea.com

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Špičkové MacBooky Pro čaká veľký redizajn. Vieme, kedy sa ho dočkáme
Môže ťa zaujímať
- Reklama -