Najväčšia technologická spoločnosť na svete finišuje s prípravami na udalosť, na ktorú čakáme prakticky od začiatku roka. Apple už o niekoľko hodín predstaví nový iPhone SE 3, ktorý získa predovšetkým výkonnejší procesor ale aj ďalšie hardvérové vylepšenia.

Spolu s ním by sme mali na nadchádzajúcom evente s názvom Peek Performance vidieť aj iPad Air 5. generácie, nový a dostupnejší externý monitor, špeciálny Mac Studio a možno tmavozelený iPhone 13 mini / iPhone 13.

- Reklama -

iPhone SE 3 predstavenie: Kedy začne a kde ho sledovať 

Apple (úprava redakcie)

No a ak sa pýtate, kedy začne Keynote, odpoveď je jednoduchá. Online stream bez fyzickej účasti novinárov bude spustený v utorok ráno (8. marca) o 10:00 hodine pacifického času. Na Slovensku si budete môcť tento event pozrieť naživo o 19:00 hodine nášho času a to dvoma spôsobmi.

Ako už býva zvykom, Apple bude celú akciu streamovať na svojej internetovej stránke. Pokiaľ však nie ste fanúšikmi tohto druhu sledovania konferencie, využiť môžete aj alternatívu v podobe oficiálneho YouTube streamu. Ten odporúčame aj používateľom platformy Android či Windows.

Všetko budeme samozrejme pozorne sledovať a o novinkách vás včas informovať. Zostaňte preto naladení a sledujte nás počas celého dnešného večera. Na ktoré zariadenie sa najviac tešíte vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.