Najväčšia technologická spoločnosť na svete finišuje s prípravami na udalosť, na ktorú čakáme prakticky od začiatku roka. Apple už o niekoľko hodín predstaví nový iPhone SE 3, ktorý získa predovšetkým výkonnejší procesor ale aj ďalšie hardvérové vylepšenia.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Spolu s ním by sme mali na nadchádzajúcom evente s názvom Peek Performance vidieť aj iPad Air 5. generácie, nový a dostupnejší externý monitor, špeciálny Mac Studio a možno tmavozelený iPhone 13 mini / iPhone 13.

iPhone SE 3 predstavenie: Kedy začne a kde ho sledovať 

Apple (úprava redakcie)

No a ak sa pýtate, kedy začne Keynote, odpoveď je jednoduchá. Online stream bez fyzickej účasti novinárov bude spustený v utorok ráno (8. marca) o 10:00 hodine pacifického času. Na Slovensku si budete môcť tento event pozrieť naživo o 19:00 hodine nášho času a to dvoma spôsobmi.

Prečítajte si tiež  Služba HBO MAX oficiálne dorazila na Slovensko. Koľko stojí a ako ju aktivovať?

Ako už býva zvykom, Apple bude celú akciu streamovať na svojej internetovej stránke. Pokiaľ však nie ste fanúšikmi tohto druhu sledovania konferencie, využiť môžete aj alternatívu v podobe oficiálneho YouTube streamu. Ten odporúčame aj používateľom platformy Android či Windows.

Všetko budeme samozrejme pozorne sledovať a o novinkách vás včas informovať. Zostaňte preto naladení a sledujte nás počas celého dnešného večera. Na ktoré zariadenie sa najviac tešíte vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.