Sign in
  • Zariadenia
    • AirPods
    • Apple TV
    • Apple Watch
    • iPhone/iPad
    • iPozadia
    • Mac
  • Softvér
    • iOS
    • iOS 12
    • iOS 13
    • iOS 14
    • iOS 15
    • iOS 16
    • iOS 17
    • iOS 18
    • iOS 26
    • iOS 27
    • iPadOS
    • iPadOS 14
    • iPadOS 15
    • iPadOS 16
    • iPadOS 17
    • iPadOS 18
    • iPadOS 26
    • iPadOS 27
    • macOS
    • macOS 10.15 Catalina
    • macOS 11 Big Sur
    • macOS 12 Monterey
    • macOS 13 Ventura
    • macOS 14 Sonoma
    • macOS 15 Sequioa
    • macOS 26 Tahoe
    • macOS 27 Golden Gate
    • tvOS
    • tvOS 26
    • tvOS 27
  • Návody
    • Apple Watch návody
    • iOS návody
    • macOS návody
  • Apple
    • Keynote
    • WWDC
  • Tech zóna
    • AI – Umelá inteligencia
    • Bankovníctvo
    • Bezpečnosť
    • Elektromobilita
    • Technológie
    • Zľavy
  • Lifestyle
    • Domáce správy
    • Filmy
    • Filmy a Seriály
    • Hry
    • Kuriozity
    • Seriály
    • TV a Streamovacie platformy
    • Zo zákulisia
Sign in
Welcome!Log into your account
Forgot your password?
Ochrana osobných údajov
Password recovery
Recover your password
Search
Logo
Logo
utorok, 20 októbra, 2026
  • Bazár
  • Inzercia
  • Kontakt
  • Redakcia
  • English
Facebook
Instagram
X
Vimeo
Youtube
  • Zariadenia
    • AirPodsApple TVApple WatchiPhone/iPadiPozadiaMac
      Zariadenia

      Chcete iPhone Duo? Apple priznal MIZERNÚ dostupnosť a čakanie do roku 2027

      Zariadenia

      Apple v roku 2027 úplne PREKOPE iPhony. Príde až šesť nových modelov

      Zariadenia

      iPhone Duo má prekvapivo MALÚ batériu. Apple odhalil presnú kapacitu

      iPhone/iPad

      iPhone 18 Pro ukrýva PROFESIONÁLNE ovládanie fotoaparátu. Takto ho zapnete

  • Softvér
    • iOSiOS 12iOS 13iOS 14iOS 15iOS 16iOS 17iOS 18
      iOS 27

      iPhone dokáže z obyčajnej fotky vytvoriť 3D scénu. Túto funkciu PREHLIADA mnoho ľudí

      Apple OS

      Apple vydal iOS 27.2 beta 4. Veľkú novinku z nej NEČAKANE odstránil

      iOS

      Safari má skrytú funkciu, ktorá zvýši vaše SÚKROMIE. Zapnete ju za pár sekúnd

      Apple OS

      Apple TLAČÍ používateľov iPhonov k iOS 27. Stále máte na výber

  • Návody
    • Apple Watch návodyiOS návodymacOS návody
      iOS 27

      iPhone dokáže z obyčajnej fotky vytvoriť 3D scénu. Túto funkciu PREHLIADA mnoho ľudí

      iOS

      Safari má skrytú funkciu, ktorá zvýši vaše SÚKROMIE. Zapnete ju za pár sekúnd

      iOS návody

      Smartfóny sú extrémne špinavé. Pozrite sa, čo všetko na nich môže žiť a ako trpí vaša tvár

      iOS návody

      Máte v Poznámkach CHAOS? iPhone ich dokáže triediť automaticky

  • Apple
    • KeynoteWWDC
      Apple

      Apple potvrdil 13. október 2026. Veľké predstavenie nesie ZÁHADU

      Apple

      Apple má 13. októbra predstaviť TRI novinky. Príde úplne nový produkt

      Zariadenia

      Zmeškali ste Apple Keynote „Surprise and shine“? Pozrite si celý ZÁZNAM

      Apple

      Apple Keynote 2026 práve ZAČALA. Čoskoro spoznáme iPhone 18 Pro aj skladací iPhone

  • Tech zóna
    • AI - Umelá inteligenciaBankovníctvoBezpečnosťElektromobilitaTechnológieZľavy
      AI - Umelá inteligencia

      Šéf Nvidie by ODSTRIHOL nebezpečnú AI od čipov. Jeho sľub má však veľký háčik

      AI - Umelá inteligencia

      Apple vytvoril ARMÁDU z nevyužitých Macov. AI úlohy zrýchľuje z 10 hodín na minúty

      Novinky

      Google na Slovensku OBMEDZIL zobrazovanie cien hotelov a leteniek. Na vine je EÚ

      Elektromobilita

      Tesla pýta OBROVSKÚ zálohu. Roadster vám pritom nemusí nikdy dodať

  • Lifestyle
    • Domáce správyFilmyFilmy a SeriályHryKuriozitySeriályTV a Streamovacie platformyZo zákulisia
      Domáce správy

      Orange pridáva Voyo aj bonus 100 €. Rozhoduje výška vašej faktúry

      Domáce správy

      Orange spúšťa OBROVSKÚ vianočnú ponuku. Rozdá GTA 6, PS5 aj zľavy do 300 €

      Domáce správy

      Nový poplatok 20 € pred STK? Možno zaň budete radi!

      Lifestyle

      Netflix VYHODÍ 1 000 ľudí. Za AI firmu zaplatil vyše 520 miliónov €

Home Zariadenia Page 1390

Zariadenia

  • AirPods
  • Apple TV
  • Apple Watch
  • iPhone/iPad
  • Mac
    Latest
    • Latest
    • Featured posts
    • Most popular
    • 7 days popular
    • By review score
    • Random

    Chcete iPhone Duo? Apple priznal MIZERNÚ dostupnosť a čakanie do roku 2027

    Tomáš Varga - 19. októbra 2026
    iPhone 20 Pro 2027

    Apple v roku 2027 úplne PREKOPE iPhony. Príde až šesť nových modelov

    Róbert Hallon - 19. októbra 2026
    iPhone Duo

    iPhone Duo má prekvapivo MALÚ batériu. Apple odhalil presnú kapacitu

    Róbert Hallon - 19. októbra 2026
    MacBook Air

    Ako opraviť Macbook? Dajte ho do trúby!

    Róbert Hallon - 7. januára 2015 0
    iPhone 6

    Aký bude iPhone 6 „mini“ so 4″ displejom?

    Róbert Hallon - 5. januára 2015 0

    Časť iPadu Pro unikla na internet!

    Róbert Hallon - 5. januára 2015 0
    iPod Touch

    iPod Cover, vec ktorú budete chcieť, no nikdy sa jej nedočkáte!

    Róbert Hallon - 4. januára 2015 0
    iPhone 6

    Z iPhone 5S na iPhone 6 „mini“!

    Róbert Hallon - 4. januára 2015 0
    Višňovská dolina - svetapple.sk

    12 obrázkov zasneženej krajiny z iPhonu 6 Plus

    Róbert Hallon - 30. decembra 2014 0
    iPhone 8 koncept - svetapple.sk

    Ďalší koncept iPhone 8!

    Róbert Hallon - 28. decembra 2014 0
    iPhone 6

    Apple zdvojnásobí RAM pri iOS zariadeniach už budúci rok!

    Róbert Hallon - 22. decembra 2014 0
    Apple Watch - svetapple.sk

    Toto o Apple Watch povedal jeden z najuznavanejších dizajnérov!

    Róbert Hallon - 21. decembra 2014 0
    iPhone 7 -svetapple.sk

    Jednoduchý koncept iPhone 7!

    Róbert Hallon - 18. decembra 2014 0
    1...1 3891 3901 391...1 433Page 1 390 of 1 433

    EDITOR PICKS

    Nvidia AI

    Šéf Nvidie by ODSTRIHOL nebezpečnú AI od čipov. Jeho sľub má...

    20. októbra 2026
    Apple logo

    Apple OFICIÁLNE potvrdil ďalšie novinky. Prídu už budúci týždeň

    20. októbra 2026
    Apple Store Francúzsko

    Francúzskom otriasli NEPOKOJE. Výtržníci vyrabovali dva Apple Store

    19. októbra 2026

    POPULAR POSTS

    Ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes alebo Finder?

    Ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes alebo Finder?

    6. januára 2017

    Ako nastaviť vlastný tón zvonenia na iPhone?

    25. novembra 2014

    Ako nastaviť vlastné zvonenie na iPhone?

    7. januára 2017

    POPULAR CATEGORY

    • Novinky28110
    • iPhone/iPad9972
    • Zariadenia9242
    • Apple5335
    • Zo sveta3546
    • Apple OS2657
    • Softvér2239
    • Apple Watch1939
    • Mac1918
    ABOUT US
    FOLLOW US
    ©