Hoci poznáme iOS 15 zatiaľ iba z vydarených konceptov, jeho tvorcovia ho niekde v Cupertine (a pravdepodobne aj inde vo svete) testujú na plné obrátky. Sú to interné tímy vývojárov spoločnosti Apple, ktoré pracujú pod prísnym utajením.

Premiéra novinky je naplánovaná na 7.6 2021 v rámci konferencie WWDC 2021, kde sa okrem iného dočkáme aj iPadOS 15, tvOS 15, watchOS 8 a macOS 12. Pri tejto príležitosti nás napadlo skontrolovať štatistiky návštevnosti na našom webe, kde sme sa dopátrali k zaujímavej informácii. Hoci iOS 15 ešte nie je dokončený, v apríli sme z neho zaznamenali až štyri návštevy.

- Reklama -

Návštevy zo zahraničia

Podľa Google Analytics sa malo jednať o štyroch unikátnych používateľov, pričom jeden z nich nás pravdepodobne navštívil aj v minulosti. Priemerná doba návštevy dosiahla 53 sekúnd a každý používateľ klikol na náš obsah cca 1,5-krát.

Apple už testuje iOS 15
Zdroj: svetapple.sk

Predpokladáme, že sa samozrejme jednalo o zahraničných návštevníkov, ktorí sa na náš web mohli dostať buď to skrz koncepty, ktorými sme upútali celosvetové média, alebo potom prostredníctvom viralnej kauzy blednúceho červeného iPhonu 12, na ktorý patentom reagovala aj samotná spoločnosť Apple.

Ako môžete teda vidieť, aj nenápadne štatistiky skrývajú zaujímavé informácie, ktoré sa hodí poznať. Sledovať ich budeme samozrejme aj naďalej a pokiaľ sa objaví nejaká zmena alebo novinka, dáme vám o tom vedieť

Napíšte nám do komentára, čo presne od iOS 15 očakávate vy…

- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

4 KOMENTÁRE

  1. Najmä výdrž batérie. A po aktualizácii na iOS 14.1 sa mi v Safari cca v strede obrazovky ukazuje čiara, ktorá akoby rozdeľovala obrazovku na funkčnú a nefunkčnú (spodná) časť, na ktorej nefunguje dotyk. To je na príťaž, ak potrebujem niečo potvrdiť, napr. súhlas, no nejde to.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here