Spoločnosť Apple len včera večer ohlásila, že 8. marca 2022 (o 19:00 hodine nášho času) predstaví niekoľko nových produktov. Takmer so stopercentnou istotou môžeme napísať, že na udalosti uvidíme minimálne iPhone SE 3. generácie a pravdepodobne aj iPad Air 5. generácie. Ako však asi tušíte, nebude to úplne všetko.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Predpokladá sa, že technologický gigant má toho pre svojich fanúšikov pripraveného podstatne viac a minimálne jedno zo zariadení bude počítač Mac.

Špekulácie doposiaľ naznačovali, že Apple ukáže buď nový základný MacBook Pro, vylepšený Mac mini alebo prepracovaný 27″ iMac respektíve iMac Pro, ktorý konečne dostane modernejšie procesory z platformy Apple Sillicon. Ku celej situácii sa teraz vyjadril aj veľmi presný leaker DuanRui, ktorý sa údajne na poslednú chvíľu dopočul, čo si to Apple vlastne chystá za prekvapenie.

Predsa nový iMac? 

Podľa jeho posledného príspevku na sociálnej sieti Twitter uvidíme na Keynote práve nový all-in-one počítač s 27″ alebo 32″ displejom. Dávalo by to koniec koncov aj logiku.

Netreba totiž zabúdať na to, že spoločnosť Apple zhruba pred rokom predstavila iMac 24″ s úplne novým dizajnom. Tento počítač je ale určený skôr pre študentov a menej náročných spotrebiteľov a po jeho boku sa stále predáva dnes už zastaralý iMac 27″ s procesorom Intel, ktorý bol naposledy upgradovaný ešte v roku 2020.

Uvidíme teda, ako dopadne pripravovaná konferencia, no nám dáva táto „predikcia“ azda najväčší zmysel. Čo si myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.