Pokiaľ patríte medzi fanúšikov spoločnosti Apple, mali by ste zabudnúť na večerné noviny o 19:00 a namiesto toho sa naladiť na veľký event WWDC 2023, na ktorom uvidíme okrem iného aj iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10, tvOS 17, macOS 14 či xrOS.

Všetky operačné systémy prejdú zmenami, pričom niektoré budú väčšie a rozsiahlejšie, zatiaľ čo iné zase menšie, týkajúce sa skôr „kozmetických“ úprav. Na svoje si ale príde každá platforma. Okrem toho by sme na WWDC 2023 mali vidieť aj nový Apple Headset, väčší 15″ MacBook Air či vylepšený Mac Studio s procesorom M2.

Pokiaľ si chcete pozrieť WWDC 2023 naživo, samozrejme, že to nie je žiaden problém. Apple bude konferenciu streamovať na viacerých miestach a vy si ju tak môžete pustiť na iPhone, iPade, Macu, Apple TV, ale aj Windowse alebo Androide. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.

Všetky novinky sledujeme spolu s vami a budeme na ne promptne reagovať. Na našom webe teda postupne začnú pribúdať články, týkajúce sa ako konferencie, tak aj jednotlivých operačných systémov a predstavených produktov.

Zostaňte naladení a nezabúdajte, už o 19:00 to všetko začína!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vraj opäť spomaľuje iPhony. Deje sa to po aktualizácii na iOS 14.5 a trpí aj iPhone 12
Môže ťa zaujímať
- Reklama -