Spoločnosť Apple si už na dnes večer pripravuje event, ktorý prinesiem množstvo zaujímavých noviniek. Dočkať by sme sa mali celej palety operačných systémov od iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10, macOS 14 až cez tvOS 14 či dokonca úplnú novinku realityOS.

S tým súvisí aj fakt, že Apple predstaví na tomto evente s vysokou pravdepodobnosťou aj svoj prvý Headset, ktorý by mal spôsobiť revolúciu v technologickom priemysle. Dočkať by sme sa tiež mali nového 15″ MacBooku Air, ako aj vylepšeného Macu Studio. Bližšie podrobnosti o tom, prečo bude WWDC 2023 tak dôležitá sme rozobrali v tomto článku.

Konferencia každopádne začína už dnes, o 19:00 hodine nášho času. Pokiaľ ju chcete sledovať, nie je to nič zložité a k dispozícii máte hneď viacero zdrojov. V závislosti od platformy si vyberte ten, ktorý vám vyhovuje najviac.

Mám iPhone, iPad alebo Mac

Konferencia WWDC 2023
Zdroj: Apple

Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo Mac, WWDC 2023 budete chcieť zrejme sledovať na svojom jablkovom zariadení. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.

Stačí ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 10 a novší alebo macOS Sierra 10.12 a novší.

Mám Windows

MacBook Pro 13" M1 s logom spoločnosti Windows na obrazovke
Zdroj: Miloš Belanec (svetapple.sk)

Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať nový Apple Event, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknúť na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Apple Event nájdete aj na YouTube (vhodné aj pre Android)

Ak máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude celú akciu streamovať aj na YouTube. Medzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 19:00 hodinu večer za žiadnych okolností nezabudli.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple prekvapuje nevídanou podporou. Vydal update pre 8 ročný iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -