Známy analytik a leaker Mark Gurman z agentúry Bloobmerg dnes celému svetu prezradil, čo môžeme čakať od ďalších inteligentných hodiniek z Cupertina.
Nová generácia Apple Watch by mala podľa neho prísť v troch prevedeniach, pričom sa zároveň zbavíme starších Apple Watch Series 3. Tie budú o pár mesiacov oslavovať piate narodeniny.
Okrem toho by sme sa mohli dočkať aj troch veľkostí Apple Watch, pričom by sa zachovalo 41 mm a 45 mm prevedenie a pribudlo by gigantické 47 až 48 mm prevedenie. Táto informácia však zatiaľ nie je na 100 % overená a informovalo o nej len niekoľko zdrojov. Aj preto ju treba brať s určitou rezervou.
Čo sa týka samotných verzií, Apple by malo predstaviť úplne novú generáciu Apple Watch Series 8. Taktiež by sme sa mali dočkať inovovaných Apple Watch SE s prepracovanejším hardvérom a obmedzenými funkciami (oproti Series 8).

Čo sa týka dizajnu, ku tomu sa Mark Gurman nevyjadril. Je ale možné, že Apple po rokoch opustí zaoblené hrany a spoľahne sa na ploché riešenie, ktoré používa napríklad pri iPade alebo iPhone. Apple Watch by vďaka tomu pôsobili o niečo modernejšie.
Technológie sa vylepšia, no nepôjde o žiadnu revolúciu

Takisto by mali nové inteligentné hodinky dostať výkonnejší procesor s označením S7. Zariadenie bude vďaka tomu ešte rýchlejšie a takisto energeticky úspornejšie. Tu však zásadné aktualizácie končia.
S pribúdajúcim časom budú samozrejme prichádzať aj ďalšie úniky, ktoré sa vám pokúsime sprostredkovať čo najrýchlejšie. Dajte nám vedieť do komentára, čo očakávate od Apple Watch Series 8 vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.
Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

