Technologický gigant pripravuje virtuálnu prezentáciu produktov. Dočkáme sa jej v utorok (15. septembra) o 19:00 nášho času. Ak očakávate iPhone 12, pravdepodobne vás sklameme. Chystajú sa „iba“ nové Apple Watch a iPady.

Predpoveď od Bloombergu neráta s iPhonom 12.

Agentúra Bloomberg patrí medzi najrenomovanejšie na svete. Jej hlavný „Apple leaker“ Mark Gurman je vo všetkých prípadoch veľmi presný a chyby robí iba sporadicky. Najnovším informáciám preto prikladáme maximálnu dôveru.

Podľa poslednej správy nemáme očakávať žiaden iPhone 12. Ten Apple predstaví (údajne) až v októbri. Sústrediť sa tak budeme musieť na ostatné zariadenia, ktoré sú pre jablkovú spoločnosť taktiež veľmi dôležité.

Apple Watch a iPad

Takmer s istotou uvidíme Apple Watch Series 6. Nové hodinky prídu v rovnakých variantoch ako Apple Watch Series 5. Bavíme sa tak o 40mm verzii a 44mm verzii.

Okrem drobných vylepšení majú získať monitorovanie kyslíka v krvi (SpO2). Pôjde o najzásadnejšiu inováciu. Pre technologickú spoločnosť sú zdravotné funkcie veľmi dôležité. Ich rozšírenie je tak úplne logické.

Aby toho nebolo málo, firma predstaví aj dostupnejšie Apple Watch nižšej rady. Nahradia tak Apple Watch Series 3. Dizajn bude rovnaký ako pri vlajkovom modeli (to platí aj o prevedeniach). Absentovať tu má ale EKG či Always-on displej. Potešením bude naopak príjemná cena.

Mark Gurman očakáva aj uvedenie nového iPadu Air 4. generácie. Dizajn prevezme od iPadu Pro 3. generácie (2018). Zariadenie poskytne hranaté tvary a tenké rámiky 10,8″ alebo 11″ displeja.

Vo vnútri sa môže nachádzať procesor Apple A12 Bionic alebo A13 Bionic. Na „A14 Bionic“ radšej zabudnite (ukáže sa až v iPhone 12). To isté platí aj pre ProMotion displeji. Face ID je zatiaľ otázne. Ak sa tu neobjaví, nahradí ho Touch ID v uspávacom/odomykacom tlačidle.

Správa na záver dopĺňa informácie týkajúce sa prvých Macov s procesorom Apple Sillicon. Podľa všetkého ich budeme môcť zakúpiť až v novembri 2020. To isté platí aj o AirTags či menšom HomePode. Čo sa týka iných produktov, o tých zatiaľ nepadla žiadna reč. Čo očakávate na zajtrajšej konferencii vy? Napíšte nám do komentára.

zdroj

Prečítajte si tiež  Neuveríte, aká je teraz cena za MacBook Air. Po zľave ho môžete kúpiť neuveriteľne lacno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -