Sign in
  • Zariadenia
    • AirPods
    • Apple TV
    • Apple Watch
    • iPhone/iPad
    • iPozadia
    • Mac
  • Softvér
    • iOS
    • iOS 12
    • iOS 13
    • iOS 14
    • iOS 15
    • iOS 16
    • iOS 17
    • iOS 18
    • iOS 26
    • iOS 27
    • iPadOS
    • iPadOS 14
    • iPadOS 15
    • iPadOS 16
    • iPadOS 17
    • iPadOS 18
    • iPadOS 26
    • iPadOS 27
    • macOS
    • macOS 10.15 Catalina
    • macOS 11 Big Sur
    • macOS 12 Monterey
    • macOS 13 Ventura
    • macOS 14 Sonoma
    • macOS 15 Sequioa
    • macOS 26 Tahoe
    • macOS 27 Golden Gate
    • tvOS
    • tvOS 26
    • tvOS 27
  • Návody
    • Apple Watch návody
    • iOS návody
    • macOS návody
  • Apple
    • Keynote
    • WWDC
  • Tech zóna
    • AI – Umelá inteligencia
    • Bankovníctvo
    • Bezpečnosť
    • Elektromobilita
    • Technológie
    • Zľavy
  • Lifestyle
    • Domáce správy
    • Filmy
    • Filmy a Seriály
    • Hry
    • Kuriozity
    • Seriály
    • TV a Streamovacie platformy
    • Zo zákulisia
Sign in
Welcome!Log into your account
Forgot your password?
Ochrana osobných údajov
Password recovery
Recover your password
Search
Logo
Logo
utorok, 20 októbra, 2026
  • Bazár
  • Inzercia
  • Kontakt
  • Redakcia
  • English
Facebook
Instagram
X
Vimeo
Youtube
  • Zariadenia
    • AirPodsApple TVApple WatchiPhone/iPadiPozadiaMac
      iPhone/iPad

      Takto má vyzerať iPhone 18. Únik ukazuje dizajn zariadenia

      iPhone/iPad

      Apple potvrdil MIMORIADNY záujem o iPhone Duo. Cena 2 369 € ľudí neodradila

      iPhone/iPad

      Chcete iPhone Duo? Apple priznal MIZERNÚ dostupnosť a čakanie do roku 2027

      iPhone/iPad

      Apple v roku 2027 úplne PREKOPE iPhony. Príde až šesť nových modelov

  • Softvér
    • iOSiOS 12iOS 13iOS 14iOS 15iOS 16iOS 17iOS 18
      Apple OS

      Apple nezabudol ani na STARÉ Macy. Chystá pre ne dôležité aktualizácie

      Apple OS

      Apple dokončil iOS 27.2 aj ďalšie systémy. Vydanie je už ZA ROHOM

      Apple OS

      iPhone má 3 GENIÁLNE funkcie pre hovory. Slováci však musia rátať s obmedzením

      iOS 27

      iPhone dokáže z obyčajnej fotky vytvoriť 3D scénu. Túto funkciu PREHLIADA mnoho ľudí

  • Návody
    • Apple Watch návodyiOS návodymacOS návody
      iOS 27

      iPhone dokáže z obyčajnej fotky vytvoriť 3D scénu. Túto funkciu PREHLIADA mnoho ľudí

      iOS

      Safari má skrytú funkciu, ktorá zvýši vaše SÚKROMIE. Zapnete ju za pár sekúnd

      iOS návody

      Smartfóny sú extrémne špinavé. Pozrite sa, čo všetko na nich môže žiť a ako trpí vaša tvár

      iOS návody

      Máte v Poznámkach CHAOS? iPhone ich dokáže triediť automaticky

  • Apple
    • KeynoteWWDC
      Apple

      Apple potvrdil 13. október 2026. Veľké predstavenie nesie ZÁHADU

      Apple

      Apple má 13. októbra predstaviť TRI novinky. Príde úplne nový produkt

      Apple eventy a konferencie

      Zmeškali ste Apple Keynote „Surprise and shine“? Pozrite si celý ZÁZNAM

      Apple

      Apple Keynote 2026 práve ZAČALA. Čoskoro spoznáme iPhone 18 Pro aj skladací iPhone

  • Tech zóna
    • AI - Umelá inteligenciaBankovníctvoBezpečnosťElektromobilitaTechnológieZľavy
      Novinky

      Skrátila sa výdrž vašich Garmin hodiniek? Vypnite túto NOVÚ funkciu

      Novinky

      Výborné Amazfit T-Rex 3 sú teraz v ZĽAVE za fantastickú cenu

      Novinky

      Tento výkonný 300 W soundbar LG kúpite extrémne lacno. Má aj subwoofer

      Bezpečnosť

      Týchto 7 SIGNÁLOV prezradí, že váš iPhone alebo Android môže mať malvér

  • Lifestyle
    • Domáce správyFilmyFilmy a SeriályHryKuriozitySeriályTV a Streamovacie platformyZo zákulisia
      Domáce správy

      Orange pridáva Voyo aj bonus 100 €. Rozhoduje výška vašej faktúry

      Domáce správy

      Orange spúšťa OBROVSKÚ vianočnú ponuku. Rozdá GTA 6, PS5 aj zľavy do 300 €

      Domáce správy

      Nový poplatok 20 € pred STK? Možno zaň budete radi!

      Lifestyle

      Netflix VYHODÍ 1 000 ľudí. Za AI firmu zaplatil vyše 520 miliónov €

Home Tags MacOS

Tag: macOS

Apple Watch mohli mať problémy s niektorými nabíjačkami. WatchOS 8.4 rieši...

Róbert Hallon - 24. januára 2022 0
beta macos monterey

Apple sprístupňuje novú beta verziu systému macOS Monterey

Tomáš Varga - 20. januára 2022 0

Tvrdé ekologické ciele spoločnosti Apple robia dodávateľom vrásky na čele!

Róbert Hallon - 19. januára 2022 0

Návod: Ako spustiť časovač v macOS? Využite tento trik

Róbert Hallon - 19. januára 2022 0

Microsoft aktualizoval Office pre Mac. Čo je nové?

Róbert Hallon - 18. januára 2022 0
App Store Awards

Vývojári môže od tejto chvíle požiadať Apple o odškodné vo výške...

Róbert Hallon - 17. januára 2022 0

Koncept: Pozrite sa ako by vyzeral iPhone 14 Pro s Touch...

Róbert Hallon - 17. januára 2022 0
Biely iPhone 11 a hodinky Apple Watch

Návod: Vedeli ste, že Apple Watch môžete nastaviť aj pre člena...

Róbert Hallon - 17. januára 2022 0

Jeden z najikonickejších MacBookov bude čoskoro zastaralým produktom

Róbert Hallon - 17. januára 2022 0
Humble Bundle

Herná služba Humble Bundle mení pravidlá. Najviac na to doplatia hry...

Tomáš Varga - 14. januára 2022 0
1...101102103...182Page 102 of 182

EDITOR PICKS

MacBook Air

Apple nezabudol ani na STARÉ Macy. Chystá pre ne dôležité aktualizácie

20. októbra 2026
Garmin Forerunner 570

Skrátila sa výdrž vašich Garmin hodiniek? Vypnite túto NOVÚ funkciu

20. októbra 2026
iOS 27.2

Apple dokončil iOS 27.2 aj ďalšie systémy. Vydanie je už ZA...

20. októbra 2026

POPULAR POSTS

Ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes alebo Finder?

Ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes alebo Finder?

6. januára 2017

Ako nastaviť vlastný tón zvonenia na iPhone?

25. novembra 2014

Ako nastaviť vlastné zvonenie na iPhone?

7. januára 2017

POPULAR CATEGORY

  • Novinky28119
  • iPhone/iPad9974
  • Zariadenia9244
  • Apple5335
  • Zo sveta3546
  • Apple OS2660
  • Softvér2239
  • Apple Watch1939
  • Mac1918
ABOUT US
FOLLOW US
©