Už o niekoľko dní sa bude konať jedna z najväčších konferencii spoločnosti Apple. WWDC 2020 bude dostupná online a predstavia sa na nej operačné systémy a tiež hardvérové novinky. Nakoľko toho bude pomerne dosť, rozhodli sme sa ich zhrnúť v tomto článku. Poďme na to…

WWDC 2020 Softvér

Asi najväčším lákadlom celej konferencie bude mobilný operačný systém iOS 14 a iPadOS 14. Dočkáme sa množstva výrazných zmien a vylepšení, na ktoré sa už teraz veľmi tešíme. Zabudnúť nemôžeme ani na predstavenie watchOS 7, tvOS 14 či macOS 10.16.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Vo všetkých prípadoch sa objavia novinky, ktoré nám zjednodušia život a rozšíria možnosti používania. Softvérová ponuka služieb od spoločnosti Apple zažíva medziročne výrazné zmeny, ktoré stoja za „update“. Dúfajme, že nás rok 2020 nesklame.

Cupertinský gigant by sa mal zameriať vo všetkých prípadoch na lepšiu stabilitu a nižšiu spotrebu energie. Systémy sú testované úplne novým spôsobom. Uvidíme, či sa to podarí.

WWDC 2020 Hardvér

Aj keď by mala byť WWDC predovšetkým pre vývojárov, Apple na nej v poslednej dobe prezentuje aj dosť veľa hardvérových produktov.

Výnimkou nebude ani rok 2020, kedy by sme sa mali dočkať prezentácie nového iMacu s modernejším dizajnom, MacBooku Air s ARM procesorom (vyvíjaným Applom), veľkých slúchadiel AirPods Studio, sledovacích príveskov AirTags, dostupnejšieho domáceho reproduktoru HomePod mini a v neposlednom rade aj vylepšenej Apple TV4K.

Samozrejme, niekdy nie je na 100% isté, či sa úplne každý produkt dočká predstavenia. Udalosti z posledných dní to však vo výraznej miere naznačujú. Dočkať by sme sa mohli aj iných technologických noviniek, ktoré sa úspešne dokázali ubrániť únikom. Všetko sa ukáže už 22. júna 2020 o 19:00 nášho času. Ostaňte teda naladení a sledujte WWDC spolu s nami.

Na ktorý produkt sa najviac tešíte vy? Napíšte nám do komentára…

WWDC 2020 - Apple zdieľalo podrobnosti o evente, kde predstaví iOS 14.
WWDC 2020: Čo Apple predstaví? Urobili sme súhrn produktov a softvéru.
Prečítajte si tiež  Apple vydal nový update iOS 10.3.3!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.