Sign in
  • Zariadenia
    • AirPods
    • Apple TV
    • Apple Watch
    • iPhone/iPad
    • iPozadia
    • Mac
  • Softvér
    • iOS
    • iOS 12
    • iOS 13
    • iOS 14
    • iOS 15
    • iOS 16
    • iOS 17
    • iOS 18
    • iOS 26
    • iOS 27
    • iPadOS
    • iPadOS 14
    • iPadOS 15
    • iPadOS 16
    • iPadOS 17
    • iPadOS 18
    • iPadOS 26
    • iPadOS 27
    • macOS
    • macOS 10.15 Catalina
    • macOS 11 Big Sur
    • macOS 12 Monterey
    • macOS 13 Ventura
    • macOS 14 Sonoma
    • macOS 15 Sequioa
    • macOS 26 Tahoe
    • macOS 27 Golden Gate
    • tvOS
    • tvOS 26
    • tvOS 27
  • Návody
    • Apple Watch návody
    • iOS návody
    • macOS návody
  • Apple
    • Keynote
    • WWDC
  • Tech zóna
    • AI – Umelá inteligencia
    • Bankovníctvo
    • Bezpečnosť
    • Elektromobilita
    • Technológie
    • Zľavy
  • Lifestyle
    • Domáce správy
    • Filmy
    • Filmy a Seriály
    • Hry
    • Kuriozity
    • Seriály
    • TV a Streamovacie platformy
    • Zo zákulisia
Sign in
Welcome!Log into your account
Forgot your password?
Ochrana osobných údajov
Password recovery
Recover your password
Search
Logo
Logo
štvrtok, 22 októbra, 2026
  • Bazár
  • Inzercia
  • Kontakt
  • Redakcia
  • English
Facebook
Instagram
X
Vimeo
Youtube
  • Zariadenia
    • AirPodsApple TVApple WatchiPhone/iPadiPozadiaMac
      Mac

      Apple zrejme o týždeň ZLOMÍ vlastné pravidlá. MacBook Pro dostane dotyk

      iPhone/iPad

      iPhone 18 Pro je prekvapivo AMERICKÝ produkt. USA mu dodávajú takmer 100 dielov

      iPhone/iPad

      iPhone Duo sa dostal von PREDČASNE. Prvé video ukazuje zvláštne balenie

      iPhone/iPad

      Komentár: Prečo ma iPhone Duo zaujal, no s kúpou radšej ešte počkám

  • Softvér
    • iOSiOS 12iOS 13iOS 14iOS 15iOS 16iOS 17iOS 18
      Apple OS

      Apple nezabudol ani na STARÉ Macy. Chystá pre ne dôležité aktualizácie

      Apple OS

      Apple dokončil iOS 27.2 aj ďalšie systémy. Vydanie je už ZA ROHOM

      Apple OS

      iPhone má 3 GENIÁLNE funkcie pre hovory. Slováci však musia rátať s obmedzením

      iOS 27

      iPhone dokáže z obyčajnej fotky vytvoriť 3D scénu. Túto funkciu PREHLIADA mnoho ľudí

  • Návody
    • Apple Watch návodyiOS návodymacOS návody
      iOS 27

      iPhone dokáže z obyčajnej fotky vytvoriť 3D scénu. Túto funkciu PREHLIADA mnoho ľudí

      iOS

      Safari má skrytú funkciu, ktorá zvýši vaše SÚKROMIE. Zapnete ju za pár sekúnd

      iOS návody

      Smartfóny sú extrémne špinavé. Pozrite sa, čo všetko na nich môže žiť a ako trpí vaša tvár

      iOS návody

      Máte v Poznámkach CHAOS? iPhone ich dokáže triediť automaticky

  • Apple
    • KeynoteWWDC
      Apple

      Apple potvrdil 13. október 2026. Veľké predstavenie nesie ZÁHADU

      Apple

      Apple má 13. októbra predstaviť TRI novinky. Príde úplne nový produkt

      Apple eventy a konferencie

      Zmeškali ste Apple Keynote „Surprise and shine“? Pozrite si celý ZÁZNAM

      Apple

      Apple Keynote 2026 práve ZAČALA. Čoskoro spoznáme iPhone 18 Pro aj skladací iPhone

  • Tech zóna
    • AI - Umelá inteligenciaBankovníctvoBezpečnosťElektromobilitaTechnológieZľavy
      AI - Umelá inteligencia

      Apple a Meta zakopali vojnovú sekeru. Dva Macy spustia 816-miliardovú AI

      Novinky

      Peklo zamrzlo. iOS rozbehali na zariadení s Androidom!

      Bezpečnosť

      NBÚ vydal mimoriadne VAROVANIE. Kritická chyba ohrozuje obrovské množstvo webov

      Elektromobilita

      Dali do Tesly benzínový motor. Teraz KONČIA s dlhom 31,8 milióna €

  • Lifestyle
    • Domáce správyFilmyFilmy a SeriályHryKuriozitySeriályTV a Streamovacie platformyZo zákulisia
      Domáce správy

      V Orange UŠETRÍTE až 360 € za prenos čísla. Máte na to 9 dní

      Domáce správy

      Orange pridáva Voyo aj bonus 100 €. Rozhoduje výška vašej faktúry

      Domáce správy

      Orange spúšťa OBROVSKÚ vianočnú ponuku. Rozdá GTA 6, PS5 aj zľavy do 300 €

      Domáce správy

      Nový poplatok 20 € pred STK? Možno zaň budete radi!

Home Zariadenia Apple Watch Page 104

Apple Watch

  • AirPods
  • Apple TV
  • Apple Watch
  • iPhone/iPad
  • Mac
    Latest
    • Latest
    • Featured posts
    • Most popular
    • 7 days popular
    • By review score
    • Random
    Apple Watch OnePlus 13

    Apple Watch prvýkrát fungujú priamo s Androidom. Ako je to možné?

    Tomáš Varga - 17. októbra 2026
    Apple Watch Ultra 3

    Apple Watch Ultra 3 kúpite v ZĽAVE za výbornú cenu

    Róbert Hallon - 16. októbra 2026
    Apple Watch senzor EKG

    Apple prehral a účet RASTIE. Za patent na Apple Watch zaplatí už 732 miliónov eur

    Róbert Hallon - 10. októbra 2026
    Apple Watch Ultra

    Apple Watch Ultra trpia nepríjemnou komplikáciou. Týka sa obrazovky hodiniek

    Tomáš Varga - 30. septembra 2022 0
    Apple Watch Ultra

    Tento majiteľ vylepšil dizajn Apple Watch Ultra. Odstránil oranžové prvky a...

    Róbert Hallon - 27. septembra 2022 0
    Otvorené hodinky Apple Watch Ultra s rukou používateľa

    Video: Pozrite sa na teardown Apple Watch Ultra. Toto skrývajú najdrahšie...

    Tomáš Varga - 27. septembra 2022 0
    Test odolnosti hodiniek Apple Watch Ultra kladivom

    Video: Nové Apple Watch Ultra sú extrémne odolné. Rozbijete ich ťažšie...

    Tomáš Varga - 26. septembra 2022 0
    iOS 16 batéria

    Výdrž batérie so systémom iOS 16 sa výrazne zhoršila. Robí to...

    Róbert Hallon - 25. septembra 2022 0
    Apple Watch Ultra

    Apple Watch Ultra majú v spodnej časti štyri skrutky. Za žiadnych...

    Róbert Hallon - 25. septembra 2022 0
    Apple Watch Ultra

    Apple vydalo pre Apple Watch Ultra dve aplikácie. Jedna je praktická...

    Róbert Hallon - 23. septembra 2022 0
    Google Pixel Watch a Apple Watch

    Google Pixel Watch nebudú vôbec lacné. Zaplatíte za ne viac, ako...

    Róbert Hallon - 23. septembra 2022 0
    Petr Mára Apple Watch Ultra

    Petr Mára vyskúšal Apple Watch Ultra. Pozrite sa na jeho prvé...

    Róbert Hallon - 23. septembra 2022 0

    Apple práve na Slovensku začalo predávať Apple Watch Ultra. Ich cena...

    Róbert Hallon - 23. septembra 2022 0
    1...103104105...194Page 104 of 194

    EDITOR PICKS

    Mac Studio Muse Spark

    Apple a Meta zakopali vojnovú sekeru. Dva Macy spustia 816-miliardovú AI

    21. októbra 2026
    GTA 6 PlayStation 5 Pro

    Hackeri prelomili najnovší firmvér PS5. Ovplyvní to GTA 6?

    21. októbra 2026

    Peklo zamrzlo. iOS rozbehali na zariadení s Androidom!

    21. októbra 2026

    POPULAR POSTS

    Ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes alebo Finder?

    Ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes alebo Finder?

    6. januára 2017

    Ako nastaviť vlastný tón zvonenia na iPhone?

    25. novembra 2014

    Ako nastaviť vlastné zvonenie na iPhone?

    7. januára 2017

    POPULAR CATEGORY

    • Novinky28143
    • iPhone/iPad9978
    • Zariadenia9248
    • Apple5337
    • Zo sveta3546
    • Apple OS2660
    • Softvér2244
    • Apple Watch1939
    • Mac1919
    ABOUT US
    FOLLOW US
    ©