Geniálny film natočený Applom!

0

To, že v Apple pracujú tí najlepší majstri marketingu už vieme. Vtipné a výstižné reklamy všetkého možného druhu, ktoré propagujú produkty alebo služby bez jediného technického údaju proste ľudí bavia. Apple sa tentokrát na to ale rozhodlo ísť inou cestou, ako tou klasickou. Nenatočilo totižto minútový spot, ale veľmi krátky film. Hlavnú úlohu v ňom pritom zohráva populárny The Rock (Dwayne Johnson).

Siri ako parťák

Pointou tejto reklamy alebo filmu (nazvite si to ako chcete) bolo zviditeľnenie hlasovej asistentky Siri v každej možnej situácií. Všetko malo samozrejme veľmi vtipný kontext na čele s fantastickým Dwaynom Johnsom. Jednoduchý spot by si mal pozrieť asi každý, pretože ide pravdepodobne o najlepšie video z reklamného oddelenia za niekoľko rokov.

Rovnako tak má toto video aj plagát, akoby film patril rovno do kina. Podľa všetkého to ale nie je posledné video, ktoré Apple a The Rock v spolupráci natočilo.

Niečo nám skrátka hovorí, že raz za čas sa tu objaví ešte niekoľko videí, kde si hlavní hrdinovia The Rock a Siri budú užívať všedný deň akčného hrdinu. Nechajme sa ale prekvapiť. Poďme na samotný snímok!

THE ROCK - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk