Apple si dáva na čas a majitelia Pebble Time čakajú!

0
Pebble - svetapple.skPebble - svetapple.sk

Spoločnosť Pebble predstavila svoje hodinky už pred niekoľkými týždňami. O tieto hodinky je všeobecne veľký záujem a množstvo ľudí si ich už stihlo zakúpiť a majú ich položené doma na stole. Nemôžu ich totiž používať spolu s ich iPhonom. Prečo? Apple si jednoducho dáva na čas a aplikáciu pre hodinky ešte stále neschválilo!

Pebble Time na iPhone zatiaľ nepoužiješ

Nové hodinky spoločnosti Pebble zažili prednedávnom na Kickstarteri nevídaný úspech a ľudia z celého sveta začali odosielať svoje objednávky. Mnohým z nich už hodinky prišli domov a spoločnosť Pebble sa teší s enormného záujmu svojich zákazníkov. Avšak má to jeden pomerne veľký háčik. To je fakt, že Pebble Time nie je možné používať na iPhone, pretože spoločnosť Apple ešte neschválila aplikáciu, ktorá sa mala postarať o párovanie. Podobná aplikácia v AppStore už síce bola, no boli v nej aj nepríjemné chyby, pre ktoré musela byť stiahnutá a neskôr 22. mája opäť odoslaná na žiadosť s urýchleným schválením.

Avšak urýchlené schválenie sa doteraz nekonalo a Pebble  čaká na svoju aplikáciu už okolo 2 týždňov. Kedy teda dorazí do AppStore zatiaľ nik nevie, no vzhľadom na to, že táto správa bola medializovaná po celom svete,  nemuselo by to trvať dlho!

Pebble Time - svetapple.sk

Pebble Time – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk