3 NOVÉ APLIKÁCIE V APPSTORE

0
nové-app-v-app-store---titulná-fotografia---SvetApple

Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové v App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zadarmo. Aplikácie sú rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Assassin’s Creed Identity

Na začiatok tu máme niečo pre milovníkov známej série Assasin’s Creed. Dnes ti App Store ako novinku ponúka ďalšie pokračovanie Assassin’s Creed Identity. Asi všetci poznáme, o čom je hra Assassin’s Creed ak však medzi nich nepatríš, tak v skratke Assassin’s Creed je hra plná zabíjania, plnenia rôznych misii a hlavne rôznych akrobatických trikov, ktoré v reálnom svete môžme vidieť len od tých najlepších freerunerov.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Futurama: Game of Drones

A je to tu. Hra na ktorú som sa ja veľmi tešil, možno ako aj ty, Bender, je späť a s ním hra Futurama: Game of Drones. Hra Futurama: Game of Drones je zaujímavá puzzle hra s Benderom – robotom zo známeho zábavného sci-fi serálu Futurama. Lietaj v 3D vesmíre so spoločnosťou Planet Express a plň misie, čo má pre teba Bender pripravené.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Assault on Arnhem

No a na koniec tu máme niečo pre milovníkov stratégii a vojnových hier. V hre Assault on Arnhem budeš rozširovať svoje územie, na ktorom budeš presúvať a rozostavovať svoje jednotky za jediným účelom – poraziť nepriateľské vojská.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk