Modern Combat 5 prechádza na free-to-play

0
Modern Combat 5: Blackout - svetapple.sk

Spoločnosť Gameloft robí jedny z najlepších hier na mobilné platformy vôbec. Žiaľ, nie je to po prvýkrát, kedy hru jednoducho pokazili kvôli hernému modulu free-to-play. Jednoducho si musíte kupovať kredity atď. na to, aby ste mohli hrať bez väčších obmedzení. 

Modern Combat 5: aktualizácia

Modern Combat 5 sa pred pár dňami dočkal jednej veľkej aktualizácie, počas ktorej do hry pribudli nové zbrane, maskovanie a množstvo nových možností. Aktualizácia si však vyžiadala ešte jednu vec. Jedna z najlepších ak nie najlepšia FPS dostupná na mobilné zariadenia prechádza na free-to-play. Znamená to teda, že si síce hru zahráte, no budete neustále obmedzovaní.

Tí čo si hru dávnejšie zakúpili si určite hovoria, že to nie je fér, keďže za hru už zaplatili. Na majiteľov MC5 však Gameloft myslel a tým ponúkol základný balík, ktorý stojí približne 5€ s tým, že nemusia platiť za energiu (neobmedzené hranie) a zo začiatku dostanú 200 kreditov + nové maskovanie. Aj keď to teda vyriešili pomerne spravodlivo, to, že pravdepodobne „zabili“ ďalší úspešný titul tým, že chceli z neho silou mocou vytlačiť peniaze je celkom smutné.  Hra nás naozaj chytila a je nám ľúto, že sa Gameloft vydal touto cestou ale čo už!

Modern Combat 5 zakúpite priamo tu: Modern Combat 5: Blackout – Gameloft

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk