Paper dostal nové nástroje!

0
Paper - svetapple.sk

Spoločnosť Fifty Three vlastní jednu z najpopulárnejších kresliarskych aplikácií na iPad vôbec. Takmer každý pozná Paper a veľa z nás ho má aj nainštalovaný a aktívne ho používa. Vývojári si uvedomili, že potenciál aplikácie sa dá využiť aj ináč ako na kreslenie obrázkov a tak sa rozhodli, že do aplikácie pridajú nástroje pre tvorenie grafov a diagramov. Fifty Three tým chce podporiť predaje špeciálneho stylusu, ktorý je vyvinutý špeciálne pre iPad!

Nové nástroje

pokiaľ si už niekedy pracoval s aplikáciou Paper od Fifty Three, určite nám dáš za pravdu ak povieme, že ide o jednu z najlepších aplikácií na kreslenie, ktoré sú dostupné na iPad. Táto aplikácia má obrovský potenciál, ktorý jej autori neustále rozširujú a posúvajú ho na novú úroveň. Presne preto teraz pribudli do aplikácie nové možnosti, ktoré uľahčia pridávanie grafov či diagramov. Všetko samozrejme s neuveriteľnou ľahkosťou, čo znamená, že sa vôbec nebudeš musieť s ničím trápiť. Toto rozširovanie má okrem iného za cieľ aj zlepšenie predajov špeciálneho stylusu, ktorý spoločnosť Fifty Three taktiež ponúka. Až keď si totiž vyskúšaš tento stylus zistíš, aká je aplikácia Paper skvelá!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk