6 pozadí pre iPhone 6, ktoré musíte mať!

0

Kedysi dávno sme sa rozhodli, že vám okrem klasického obsahu prinesieme aj niečo, čo si môžte stiahnuť. Priniesli sme vám sériu wallpaperov pre vtedajší iPhone 5/5S a neskôr aj pre iPad s retina displejom. Vám sa to ozaj páčilo a preto sme sa rozhodli, že vám ponúkneme ďalšie pozadia. Dnes ich bude 6!

Pozadia

Dnešné pozadia sú naozaj jednoduché a nie sú vôbec rušivé. Znamená to, že pokiaľ si ich nastavíte na pracovnú plochu vášho iPhonu 6 poprípade 6 Plus, budete mať všetky aplikácie rovnako prehľadné, ako predtým. Neváhajte teda a stiahnite si 6 naozaj vynikajúcich pozadí pre váš nový iPhone!

Čo na ne hovoríte? 🙂

ewpy5k0 je8kqrq majjzq0 rtv774g (1) ymsszjy zqqz1m6

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk