iPhone 6 je omnoho náchylnejší na škrabance ako predchodca!

0

iPhony sú smartfóny, ktoré sú známe predovšetkým svojim exkluzívnym dizajnom, spojeným s príjemnými materiálmi. Práve preto ich niektorí majitelia neradi nosia bez krytu, pretože si chcú užiť Jablkový produkt „na vlastnej koži“. Ide však aj o jeden z dôvodov, prečo displeje nových iPhonov trpia viac, ako tie z predošlých generácií.

Poškriabané ktovie sklo

Nové iPhony 6 ponúkajú niekoľko noviniek, týkajúcich sa dizajnu, ako napríklad plynulé zaoblenie, ktoré z hliníka prechádza priamo do zaobleného rohu displeja. A to je kameň úrazu! Zaoblenie po rohoch môže totiž spôsobovať problémy používateľom, ako napríklad u nás v redakcií, ktorí svoje iPhony často kladú priamo na displej.  Po pár dňoch sa vám môžu v rohoch začať objavovať naozaj nepríjemné škrabance, ktorým nezabránite ani dokonalou starostlivosťou.

iPhone6corners-420x356

Riešenie!

Riešenie je samozrejme veľmi jednoduché, treba si zakúpiť kryt, alebo fóliu. Pokiaľ by ste rozmýšľali nad krytom, určite taký, ktorý zakrýva aj hrany a teda v prípade, že iPhone položíte na stôl sklíčkom smerom dole, práve kryt bude v priamom kontakte so stolom. Druhé riešenie je pre mnohých neobľúbená fólia. Pokiaľ však chcete mať svoj iPhone v poriadku, kúpe sa nevyhýbajte!

GT-Advanced-sapphire-slabs-Pocketnow-001

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk