Takto mohol prísť Tim Cook o iPhone X!

0

Vo svete sa občas stane, že človek má občas šťatie. Ťažko povedať, či to bolo šťastím aj v tomto prípade ale pri jednom z rozhovorov Timovi Cookovi vypadol iPhone X z vrecka. Nič sa mu nšťastie nestalo avšak o tomto banálnom prípade píšu média po celom svete. Pozri si video!

Drobná nehoda

Následujúci prípad ukazuje to, ako si musia dávať aj poprední pracovníci technologických spoločností pozor napríklad na to, čo sa im udeje na verejnosti. Ako malo stačilo k tomu, aby teraz o Timovi Cookovi písal celý svet, však? Pri jednom nevinnom rozhovore, ktoré CEO spoločnosti Apple poskytoval zachytila kamera drobnú „nehodu“, pri ktorej šéfovi Applu vypadol najnovší iPhone X priamo z vrecka. Našťastie však sedel na mäkkom gauči a pád mal sotva niekoľko centimetrov. Nič sa vlastne nestalo. Jediné čo ľudia tak trochu rozoberajú je fakt, že samotný Cook má privilégia na nový model, ktorý príde na verejnosť až začiatkom novembra.

Tu by sme radi upozornili na to, že ide o najvyššie postaveného činovníka Apple, teda firmy, ktorá toto zariadenie predstavila a Tim Cook nie je ani zďaleka jediným, kto iPhone X používa (či testuje). Na svete je niekoľko desiatok, či možno stoviek takýchto ľudí, ktorí s ním už behajú po ulici. Všetko sú to ale zamestnanci Applu a ich hlavnou úlohou je dokonalé vyladenie Face ID a odstránenie možných chýb.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk